Переваги, сфери застосування та методи виробництва тротуарної плитки

Бруківка являє собою дорожньо-будівельний матеріал, який широко використовується для виготовлення автомобільних, пішохідних або покриттів змішаного типу. Він володіє прекрасними робочими характеристиками, привабливим зовнішнім виглядом і довговічністю.

Області використання

Перед тим як придбати цей матеріал, важливо знати про сфери його використання. Його застосовують у дизайні ландшафту. За допомогою нього можна красиво оформити територію біля будинку. Бруківка підійде для укладання алей, тротуарів, міських майданчиків, пішохідних зон, внутрішньоквартальних проїздів і вулиць, скверів. До того ж її встановлюють біля входу в кафе, ресторани, розважальні комплекси тощо, тому якщо вас цікавить тротуарна плитка ціна актуальна вказана на goldmandarin.kiev.ua.

Технології виробництва

Для виробництва цього матеріалу для укладання використовують такі методи:

  • Вібролиття. За цією технологією суміш бетону заливають у пластикову, гумову або ж поліпропіленову форму. Після чого вона виставляється на вібростоп. Під прямим впливом вібрації склад рівномірно розподіляється і витримується близько 2 діб у теплому місці. Вібролиті тротуарні плитки відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. До мінусів зазвичай відносять низьку стійкість до морозів, дуже високе поглинання води і стирання;
  • Вібропресування. Укладальний матеріал, який виконаний за цією технологією, надійний. Він стійкий до великої вологості, постійних навантажень і сильних перепадів температур. Для створення бруківки таким способом застосовується спеціальна прес-форма. Оскільки весь процес виробництва автоматичний, виходять вироби, які мають прекрасні робочі характеристики.
Переваги, сфери застосування та методи виробництва тротуарної плитки

Переваги матеріалу для укладання

Бруківка стала популярною з таких причин:

  • вона славиться хорошими якостями міцності. Їй не страшні навіть постійні механічні впливи;
  • у складі сировини, що застосовується, немає небезпечних домішок, які могли б завдати шкоди зовнішньому середовищу;
  • якщо знадобиться ремонту або укладання комунікацій під землею бруківку можна легко розібрати і встановити назад;
  • цей матеріал для укладання служить довго. Асфальтобетонне покриття доводиться іноді ремонтувати. Бруківка при гарному укладанні служить більше тридцяти років;
  • подібний матеріал виглядає дуже красиво. Він може пропонуватися в найрізноманітніших колірних палітрах, внаслідок чого можна створити гарний і оригінальний візерунок.
Переваги, сфери застосування та методи виробництва тротуарної плитки