Мобільні сходи з платформою: види і плюси

Крім сходів стаціонарного типу застосовується багато дуже різних додаткових: від підвісних пожежних до складних мансардних.

Призначення подібних конструкцій більш спеціальне, але на своєму місці без них просто не обійтися. А якщо ви хочете купити пересувну драбину, переходите в каталог магазину fortisstroy.com.ua.

Вибираємо складські сходи

Склад, бібліотека, архів — будь-яке приміщення, яке призначене для зберігання великої кількості предметів, потребує організації безкоштовного доступу до продукції, будь-то товар або книги. За допомогою нерухомих пристроїв зробити це важко, так як будь-який із зазначених приміщень максимально заповнене стелажами, розподіленими по всій території. Розташувати між ними сходи можливим не уявляється, застосовувати стелажі в високість зросту людини абсолютно недоцільно. Позбавленням від проблеми служать різні варіанти складських сходів.

Приставні — нераздвіжние або секційна з можливістю змінювати висоту вироби. Конструкція робиться з алюмінію або дюралюмінію, так як зобов’язана володіти незначною вагою. Нераздвіжние варіант зручний, якщо висота всіх стелажів однакова. Секційна краще, якщо доводиться мати справу з найрізноманітнішим устаткуванням для складу. Часто сходи обладнуються металевим гаком для закріплення на полиці стелажа — це повідомляє їй високу стійкість.
Підвісна — різновид наведеної вище. Варіант прекрасно підійде для бібліотек і архівів, де стелажі розміщені паралельно один до одного і на одній висоті. На полицях в даному випадку ставиться напрямна, в яку і фіксується конструкція підвісного типу.

Драбина — забезпечує високу стійкість без спеціального закріплення на полицях або опори на стінку. Випускаються різні її варіанти — з майданчиком і без, односторонні і двосторонні.
Недоліком всіх перерахованих вище систем вважається ручне переміщення і відкритість майданчика. Для роботи на досить великій висоті цей варіант небезпечний.

Мобільні сходи з платформою: характеристики

Конструкцію іноді називають трапом за її схожість з сходовими корабельними спорудами. Такий варіант можна назвати дійсно мобільним, так як мобільні платформи оснащуються коліщатками, і дуже легко пересуваються з одного місця на інше, не звертаючи уваги на великі розміри.

Сходи-платформа собою являє комбінування маршу з декількох — від 3 до 10 сходинок, і майданчики для роботи. І марш, і сама платформа обладнані поручнями, що істотно збільшує безпеку конструкції. Сходинки виконують в протиковзку варіанті — в основному, застосовується перфорація, і для стійкого положення споруда не потребує додатковому кріпленні. На фото представлена ​​мобільна сходи з платформою.

Мобільні сходи з платформою: види і плюси
  • мобільність — наявність коліщаток забезпечує легкість переміщення;
  • стійкість — конструкція, заввишки понад три метри оснащуються утяжелителями;
  • надійність — торці сходових опор закриті пластиковими заглушками, що запобігають можливість ковзання;
  • безпека — перилами оточується і майданчик для роботи, і марш, є сходинки з антиковзаючою поверхнею;
  • використання — конструкція дає можливість працювати як зі стаціонарними, так і мобільними стелажами. На складі вона виступає як заміна досить дорогий мезоніном системі.

Недоліком можна вважати потребу переміщати конструкцію вручну — силовим приводом платформи не оснащуються.

Види пересувний сходи з платформою

Класичні матеріал виготовлення — алюміній. Його можна застосовувати дюралюмінієвий сплав.

Мобільна сходи робиться в найрізноманітніших типах.

  • Одностороння — марш сходів розміщується з одного боку.
  • Двостороння — два марші дозволяють не переміщати сходи ще раз. На фото представлений двосторонній варіант.
  • Збірна — варіант, який має рухаються кріплення.
  • Зварна — стаціонарна конструкція, висота або інші параметри якої не змінюються.

У приватному господарстві цей варіант використовується нечасто, так як має досить вузьку спеціалізацію. Втім стійкість і безпеку конструкції з платформою її робить дуже красивою в період виконання будівельних і ремонтних робіт в приміщеннях великого розміру, особливо в будинку за містом. В даному випадку більш відповідним вважається варіант розбірний, так як він дозволяє застосовувати сходи не тільки на нижньому поверсі.