Металочерепиця

Нинішній будівельний ринок представлений величезною кількістю будматеріалів, багато з яких з’явилися порівняно недавно. Металочерепиця, яка з’явилася в кінці 20 століття, є одним з улюблених покрівельних матеріалів. Завдяки унікальним властивостям і масою достоїнств цей будматеріал швидко припав до душі сучасний споживач, зайняв лідируючі позиції, став досить затребуваним і популярним. Тому якщо вас цікавить металлочерепица цена є на сайтi ukrbyd.com.

Металочерепиця ХАРАКТЕРИСТИКА ПОКРІВЕЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ

Металочерепицею називають матеріал для покриття покрівлі будівель і споруд, виготовлений найчастіше з рулонної оцинкованої сталі, рідше міді і алюмінію. Товщина сталевого листа зазвичай становить не менше 0,5 мм. Щоб додати матеріалу міцності і довговічності, його покривають захисним шаром, гарантують і піддають хімічній обробці. Крім того, листи металочерепиці обробляють кольоровим полімерним покриттям. Варто відзначити, що ціна готового виробу повністю залежить від виду полімеру, який використовують під час покриття матеріалу. Потім за допомогою спеціального обладнання металочерепиці надають хвилеподібну форму, яка згодом робить покрівельний матеріал більш жорстким і привабливим.

Металочерепиця виготовляється на спеціалізованому гибочном і профілюючому обладнанні.

Основні етапи виробництва:

  • Виготовлення сталевих листів, нанесення на них антикорозійних куль (лист повинен мати абсолютно гладку поверхню, щоб огороджувальні шари лягали рівно).
  • Грунтовка аркушів (якість грунтування впливає на подальше нанесення покриття з полімерів).
  • Сушка виробів (здійснюють в печах, що підтримують певну температуру).
  • Охолодження (проводять, щоб домогтися в подальшому хорошого зчеплення полімерного покриття з металевим листом).
  • Нанесення полімерного покриття (впливає на основні характеристики покрівельного матеріалу).
  • Сушка готового виробу.

СТРУКТУРА

Основою матеріалу є лист оцинкованої сталі, виготовлений методом гарячого оцинкування. Щоб значно посилити позитивні властивості матеріалу, підвищити антикорозійні якості розробляються нові види таких захисних покриттів. Сьогодні проводять впровадження нових сплавів: алюмокремнія, цинку з залізом або алюмінієм, причому в різних комбінаціях і пропорціях. Зворотний бік зазвичай обробляють захисною фарбою, зовнішню полімерами.

Металочерепиця

ПОКРИТТЯ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ

Основні полімери, використовувані в якості покриття для металочерепиці:

АКРИЛ

Обробка акриловим шаром є дешевою і недовговічною. Покриття легко пошкоджується при установці покрівлі, а через кілька років лакофарбовий шар втрачає свою привабливість і свіжість кольору, так як вицвітає під впливом сонячних променів.
поліестер

Оздоблення поліефірної фарбою має глянсову поверхню, вважається самою економічною. Таке покриття відмінно підійде для помірного клімату, де немає неймовірної спеки і сильних морозів. Найчастіше виробники для додання міцності, зносостійкості і надійності додають в поліестер кварцовий пісок. Однак, вартість такої металочерепиці трохи дорожче.

МАТОВИЙ поліестер

Таке поліефірне покриття створює матову стійку до вицвітання і механічних пошкоджень поверхню.