Кому доручити виконання курсової роботи?

Це, напевно, найскладніше питання. Сьогодні оголошень про виконання студентських робіт згідно з індивідуальним замовленням стає все більше. Як же вибрати надійного і надійного виконавця? Саме від досвіду, знань і здібностей автора залежить успіх студента на захисті.

Сьогодні ми вам розповімо, як правильно підібрати автора студентських робіт і не засмутитися в ньому.

Порада №1. Не варто поспішати віддавати замовлення першому зустрічному

Якщо навіть Вас підтискають терміни, не варто хвилюватися і поспішати із замовленням. Як варто довіряти таке серйозне доручення першому зустрічному? Ви впевнені, що він не обдурить і якісно виконає Ваше прохання?

Для початку виберіть кілька оголошень, зв’яжіться з авторами, обговоріть деталі, оцініть умови партнерства (термін, вимоги, ціна, фотографії виконавця, рекомендації та відгуки про нього, можливість термінового коригування та ін.).

Порада №2. Приватний автор чи фірма

Приватні автори працюють за усним договором, тому під час появи спірної ситуації важко що-небудь довести і стягнути збитки або компенсацію. Ба більше, приватні виконавці не укладають договір із замовником, а це означає, що він може практично в будь-який час зникнути і не виконає замовлення.

Приватні фірми пропонують їх відвідати офіс або скласти контракт на виконання певної послуги. Подібний підхід більш дозволений, адже договір захищає інтереси будь-якої зі сторін угоди.

Кому доручити виконання курсової роботи?

Порада №3. Як підібрати найкращий сайт (фірму) з написання студентських робіт?

Перед тим як оформити замовлення через сайт, переконайтеся, що перед Вами легально працююча фірма, а не шахрай. Для цього достатньо візуально оцінити сервіс:

  • Дата створення сайту. Не потрібно довіряти «новоспеченим сайтам», якщо навіть про них є хороші відгуки. Довіряйте тільки професіоналам, які давно проявили себе.
  • Назва сайту та його адреса. Важливо, щоб сайт був «захищеним». Найкраще віддавати перевагу порталам із доменним ім’ям другого рівня (наприклад, «назва сайту».ru). Якщо між назвою сайту і *.ru є додаткові символи, то це повинно Вас насторожити. Найімовірніше, це «сайт-обманка».
  • Варіанти оплати послуги. Спеціальні та легальні фірми, які надають послуги з написання студентських та інших робіт пропонують різні способи оплати: платіжна картка, онлайн гаманці. Більш того, всі нарахування відбуваються на спеціалізований рахунок юр.особи.
  • Дані контактів. На сайті повинні бути юрадреса компанії, email, телефонні номери для зв’язку. Ці відомості легко можна перевірити ще раз і переконатися, що перед Вами реально діюча компанія.

Порада №4. Оплата

Якщо вас просять на стадії знайомства або оформлення замовлення перевести 100%-ву оплату, то варто насторожитися. За що Ви маєте намір платити, якщо автор навіть не приступив до написання проекту? Дуже часто схожі схеми застосовують зловмисники: отримуючи гроші, вони просто зникають з поля зору. Знайти їх майже не можна. У цьому разі замовник залишається ні з чим: без грошей і без роботи.

Дуже хороший варіант — робота за передоплатою. На стадії підписання контракту замовник вносить 30-5% від усієї ціни проєкту, а в міру його готовності — вносить решту суми. За такого «розкладу» замовник не втратить усіх коштів, а виконавець має стимул якісно і швидко виконати роботу.

Кому доручити виконання курсової роботи?

Порада №5. Договір

Знайте власні обов’язки та права, захищайте себе всіма можливими легальними способами. Навіть якщо ви все таки захотіли довірити виконання курсової роботи приватному автору, укладіть з ним договір. Цей документ дасть можливість на законодавчому рівні закріпити обов’язки і права всіх учасників, детально розписати вимоги замовника, умови партнерства (ціна, періоди виконання замовлення та ін.).

Під час появи спору замовник може сміливо звертатися до суду, адже він може підтвердити факт надання йому послуги певною особою. Важливо, щоб у договорі були присутні справжні відомості про осіб, дані контактів і підписи.

Замовляємо написання курсової роботи в Світ знань

Компанія Світ знань відгуки мае добрі, працює на ринку послуг освіти з 2003 року. Після цього часу вона змогла себе зарекомендувати як надійний, серйозний і чесний помічник для студентів і аспірантів. У штаті Світ знань працюють фахівці високої кваліфікації: діючі вихователі провідних ВНЗ країни, вчені та ін. Всі угоди на замовлення курсових, дипломних та інших студентських робіт кріпляться спеціальним договором.

Хороша якість, безпека угоди і конфіденційність даних гарантовані. Оцінити рівень якості послуг професіоналів Світ знань можна за незліченними відгуками вдячних клієнтів. Оформити замовлення на виконання курсової роботи можна на офіційному сайті Дісхелп або, особисто відвідавши офіс.