Як правильно вибирати алкоголь

Ніяких сумнівних магазинчиків і заштатних ларьків. Купуйте спиртне в торгових мережах, які спостерігають за характеристикою і грунтовно відбирають постачальників. Інакше кажучи, якщо в магазині на полицях лежить прострочений товар, то спиртне там потрібно підбирати зі спеціальною прискіпливістю.

Завжди при придбанні алкоголю вам повинні видати чек, а досконало — попросити паспорт, навіть в тому випадку, якщо ви давно не виглядаєте учням початкової школи.

Ціна

Досить непогана річ дешево не варто. Якщо вам рекомендують витриманий французький коньяк за 800 рублів, тут щось не так. Якщо хочете придбати дорогий спиртне, спочатку подивіться, скільки він коштує, порівняйте ціни в мережі інтернет, не біжіть за вдалою вартістю. А якщо ви шукайте алкоголь в тетрапаках, подивіться в магазині https://www.jelzinvodka.com.ua/product-category/alkogol-v-tetrapakax/

Як правильно вибирати алкоголь

Підробляти зовсім не дорогий спиртне не розкручених марок нецікаво, швидше вже він спочатку буде низької якості. Так що беріть хороші напої, перевіривши автентичність.

Пляшка

Брендовий спиртне розливають в особливі пляшки з оригінальною формою, гранями на горловині, рельєфними написами. Якщо ви хочете придбати спиртне певної популярної марки, спробуйте знайти сайт виробника і оцінити, чим відрізняється пляшка від будь-якої іншої.

Увага своє зверніть на:

  • Матеріал кришки. З пластика, металу або пробки, обгорнута кришка або немає, рівна або з рельєфом, плоска або опукла. Кришка хорошого алкоголю не прокручується, що не тече. На кришках горілчаних пляшок коштує номер, за яким пляшку можна перевірити на автентичність на ресурсі виробника.
  • Форму горлечка. Довге або коротке, з гранями або ж без. Пляшка з дозатором — ознака того, що її робили на підприємстві, а не в підпіллі.
  • Форму пляшки. Увага своє зверніть на вигини, плечі пляшки, рельєф дна.
  • Рельєфні написи і зображення. На дорогому алкоголі постійно зустрічаються написи з найменуванням напою, символами торгового дому, іншими позначеннями. На підробках ці написи або не повторюють зовсім, або відтворюють не всі, або плутають місце нанесення.

Акцизна марка

Акцизна марка друкується на спеціальному папері з кольоровими волокнами, всі цифри і коди на ній чіткі, добре помітні і читаються. Марка повинна бути приклеєна абсолютно рівно.

Перевіряти акцизні марки повинні організації, у яких є ліцензія на торгівлю алкоголем. Для нас з вами є сервіс Єдиного соціального порталу алкогольного ринку.

Введіть цифри з акцизної марки і необхідно перевірити, чи відповідає марка продукції. Сервіс працює в тестовому режимі, іншими словами, по всій видимості, не завжди його дані відповідають реальності. Втім ми проконтролювали п’ять пляшок, вироблених і куплених в різних місцях, і вони всі пройшли перевірку.

Наклейка

Наклейка хорошого алкоголю робиться на гарному папері, часто з тисненням або непростими елементами.

Якщо ви хочете знайти певну марку, порівнюйте, в якому порядку повинна йти інформація на бирці. На брендової продукції все етикетки повторюють зразок, а найменування продукції супроводжуються позначкою зареєстрованого товарного знака.

Обов’язково вказівку адреси виробника (юридичної і місця виробництва), складу, повинні бути посилання на технічні документи.

Зміст пляшки

Це допоможе, якщо ви купуєте спиртне в пляшці з прозорого скла і знаєте, як виглядає корисний напій.

Коньяк, якщо перевернути пляшку, залишає на поверхні скла маслянисті патьоки. Їх називають коньячним ніжками.
Точно також поводиться гарне віскі. Потрібно пам’ятати, що віскі — прозорий напій, осаду і пластівців там не повинно бути.
Горілка — тільки прозора, без осаду.
Але за своїм виглядом напою можна відрізнити хіба що зовсім кустарну фальшивку.

Як правильно вибирати алкоголь

Тут мова виключно про підробки, а буває ще й просто низькоякісний спиртне, наприклад вино, зроблене з суміші спирту з барвниками і ароматизаторами. Тут допоможе тільки читання етикетки зі складом, вказівка ​​на ГОСТи, за якими виконано спиртне. І ваші відчуття. Якщо ви відкрили пляшку і вам здається, що щось не так, не допивайте і не перевіряйте. Краще втратити гроші, ніж здоров’я.

Найбільш ефективний спосіб захисту від поганого алкоголю

Підробляти вміють все, аж до акцизних марок. Завдяки цьому найбільш ефективний спосіб захисту від поганого алкоголю — вибір місця покупки і алкоголю, який ви можете перевірити на ресурсі виробника.