ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ

Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати сонячну батарею для дому та отримувати безкоштовну сонячну електроенергію.

ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ

 

Найоптимальнішим для власника будинку або дачі є використання сонячної енергії.

Адже річки є не скрізь, існують і райони, де вітру не так вже й багато, а ось денне світло здатне забезпечити електроенергією практично в будь-якому місці земної кулі. Звичайно, повністю забезпечити електроенергією всі прилади в будинку за рахунок енергії сонця вдасться не завжди, але частина їх — цілком можливо. Кількість електроенергії, що виробляється залежить від багатьох факторів: площі сонячних панелей, матеріалу їх виготовлення, особливостей додаткового обладнання, погодних умов.

ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ

КОНСТРУКЦІЯ СОНЯЧНОЇ панелі

Спочатку розберемося з самими сонячними панелями. Ці панелі являють собою модуль, який і виробляє перетворення сонячної енергії в електричну. Вони виконані у вигляді прямокутників з невеликою товщиною. Це дозволяє монтувати їх на будь-яку пряму поверхню — стіни будинку, дах. Конструкція класичних модулів, які зараз є найпоширенішими, так: є остов модуля, зроблений з анодованого алюмінієвого профілю.

Усередині цього остова розташовуються осередки з напівпровідниковими пластинами, що складаються з кристалічного кремнію. Всі осередки з’єднані між собою проводкою. З фронтального боку для запобігання пошкодження осередків їх прикриває загартоване скло. Зверху цього скла, а також з тильного боку нанесена ламінуюча плівка, яка робить модуль герметичним, і запобігає проникненню вологи всередину.

Вироблена кожною клітинкою електроенергія по дротах передається на розподільну дiодну коробку, від якої вона вже йде далі. Стандартним вважається модуль з 36 осередками, кожна з яких виробляє 0,5 В. Випускаються також модулі на 72 осередки, які забезпечують на виході з діодним коробки 24 В.

Солнечные батареи

Солнечные батареи.Домашняя электростанция.Установка.