Які ціни на квартири в нових житлових комплексах?

Вартість квартири в новому ЖК вища, ніж ціна на житло в старих будинках.

Але слід пам’ятати, що нові будівлі мають безліч переваг — від стильних фасадів, високоякісних будівельних матеріалів, енергоефективних технологій, до надійних сучасних комунікацій, системи безпеки, автономного опалення. Тож, ціни на квартири в новобудовах є порівняно високими. Але й серед новобудов можна обрати вигідний варіант вартості квартири.

Які ціни на квартири в нових житлових комплексах?

Зручно зробити порівняння цін на житло в новобудовах пропонує портал Вдома Онлайн. Користування ресурсом безкоштовне. Вартість нерухомості вказана від безпосередніх забудовників. По кожному проєкту ЖК вказані мінімальні розцінки на квартири та ви можете обирати той варіант, який вас повністю влаштовує, а можете на одному сайті порівнювати вартість нерухомості від різних компаній.

Які ціни на квартири в нових житлових комплексах?

Від чого залежить вартість квартири в новобудові?

Складання цін стандартно включає витрати на розробку проєктів, ведення будівництва, закупку будівельних матеріалів, облаштування прибудинкової території. Вартість квартири залежить від таких основних чинників, як:

  • категорія будинку. Сучасні забудовники пропонують 3 основні версії — «Економ», «Комфорт» та «Бізнес». Найнижча ціна на квартири в житлових комплексах категорії «Економ»;
  • розташування відносно місцевої інфраструктури. Центр міста є дорожчим, ніж віддалені райони;
  • тип ремонту. Зазвичай це чорновий ремонт, але є пропозиції квартир, в яких вже виконано чистову обробку, встановлені меблі, сантехніка. Такі варіанти коштують більше;
  • планування й розташування квартири на поверсі. Наприклад, якщо ви купуєте квартиру на першому поверсі, в якій за проєктом передбачений внутрішній дворик (патіо), така оселя має вищу ціну. Також дорожчими є кватири з власними терасами, дворівневі апартаменти;
  • етап будівництва. На перших етапах «котловану» робити інвестиції пропонується на більш вигідних умовах. Але вам доводиться довше чекати моменту заселення.
Які ціни на квартири в нових житлових комплексах?

Як купити квартиру за найкращою ціною?

Експерти радять відстежувати акційні пропозиції, які регулярно публікуються на порталі Вдома Онлайн. Для заохочення покупців забудовники пропонують суттєві знижки, а також вигідні умови розтермінування. Наприклад, є пропозиції купити квартиру в новому будинку, сплативши 10% від повної вартості, та отримавши можливість повної виплати упродовж 3-х років.

Які ціни на квартири в нових житлових комплексах?

Також вигідно купувати квартиру з 100% оплатою. В такому випадку ціна буде найнижчою, ніяких відсотків. Є девелопери, які надають знижки на нерухомість при повній оплаті. Щоб відстежувати актуальні акції по проєктах, що вас цікавлять, підписуйтесь на розсилку від Вдома Онлайн та будьте завжди в курсі останніх подій!

Как бюджетно сделать стильную квартиру? Обзор трехкомнатной квартиры 98 кв.м. Рум тур.

Жильё для ОЛИГАРХА? Обзор ШИКАРНОЙ квартиры у КРЕМЛЯ за 340 млн руб