Швидкість та якість: особливості модульних будинків

У багатьох європейських країнах та в США будівництво модульних будинків вже давно користується особливою популярністю серед усіх, хто цінує високу якість, швидкість виконання будівельних робіт та екологічність. Поступово модульні конструкції почали використовувати й в Україні. Сьогодні все більше людей вирішують купити модульний будиночок.

Адже модульне будівництво називають не лише найшвидшим, алей й найвигіднішим рішенням. Завдяки доступним цінам, вдасться придбати стильний і комфортний заміський котедж, який розрахований для цілорічного проживання далеко від галасливого мегаполіса.

Основні переваги модульних будиночків

Сучасний модульний будинок, купити який можна досить швидко та недорого, має безліч незаперечних переваг.

Незважаючи на це, відзначають 4 головні переваги:

  1. Відсутність обмежень щодо вибору відповідного сезону для будівництва. Монтаж модульних елементів на вибраній ділянці може здійснюватися будь-якої пори року. Головною умовою є відсутність опадів.
  2. Висока швидкість виконання будівельних робіт. Перш ніж купити модульний будинок, потрібно визначитися з майбутньою площею – це впливає на термін виробництва модульних елементів. У середньому терміни проведення будівельних робіт разом з виробництвом модулів варіюється протягом кількох місяців.
  3. Відсутність усадки. Одразу після закінчення будівництва будівля готова до негайної експлуатації.
  4. Високий рівень енергоефективності. Застосування додаткового теплоізоляційного шару забезпечує мінімальну витрату енергоресурсів, витрачених на обігрів (взимку) та кондиціювання (влітку).

Незважаючи на візуальну крихкість, сучасні модульні будинки відрізняються надійністю та міцністю, справляючись із різними природними катаклізмами.

Скільки коштує модульний будинок?

Обираючи модульні будинки під ключ, не менш важливим питанням є питання вартості. Такі конструкції обійдуться набагато дешевше в порівнянні з аналогами, збудованими з цегли або каменю.

Демократичні ціни безпосередньо пов’язані з наступним списком аргументів:

  • Застосування якісної вітчизняної деревини. За основу буде взято масив дерева, вирощеного на території України.
  • Немає потреби в попередній підготовці фундаменту. Завдяки тому, що монолітні конструкції не потребують заливання фундаменту, такий підхід суттєво прискорює процес виконання всіх будівельних робіт. Для монтажу застосовують полегшений фундамент, адже в основі будинків використовують легкі будматеріали, які не здатні створювати додаткове навантаження.
  • Проведення будівельних робіт без додаткового залучення важкої спецтехніки.

Розрахунок остаточної вартості здійснюється індивідуально для кожного замовника з урахуванням площі будівлі та інших дизайнерських рішень.

Швидкість та якість: особливості модульних будинків

Різноманітні проекти модульних приватних будинків

На етапі вибору майбутнього будинку замовник має визначитися із типом запропонованого проекту. Це можуть бути типові або стандартні проекти, а також авторські з урахуванням індивідуальних побажань.

Останній варіант дозволяє збудувати енергоефективні будинки, які відповідатимуть вимогам певної родини, побажанням конкретного власника. Майбутня будівля може мати абсолютно будь-яку житлову площу, необхідну кількість кімнат. Додатково у проект можна закласти наявність підвалів, льохів.

Готове планування – це чудовий вибір для тих, хто не бажає витрачати час на розробку та планування нового проекту. За бажанням замовника можна внести деякі зміни, проте при виробництві майстри посилатимуться на основні моменти типового креслення.