Перевага Вимірювальних приладiв testo

Універсальні прилади для вимірювання Testo служать для високоточного вимірювання температурних показників, вологи, аналізу роботи опалювальних систем, кондиціювання, подачі енергії, вентиляції.

Під знаменитим німецьким брендом виробляються портативні зонди, електронне стандартне обладнання для швидкого вимірювання. А подивитист каталог приладiв можна на сайтi.

Плюси приладів для вимірювання Testo:

Перевага Вимірювальних приладiв testo
  • точність, висока результативність і швидкість вимірювань;
  • мобільність пристроїв, наявність кейса;
  • можливість управління багатофункціональних зондів 435 через мобільні додатки.

Лінійка моделей «Тісто»

Виробник пропонує дуже якісні пристрої, що призначаються для вирішення завдань в будівельній, хімічній, фармацевтичній, добувної, харчової промисловості, металургії. Портативні зонди, анемометри, тахометри, термометри, колектори, тепловізори використовуються в енергетиці, сфері ЖКГ, в побутових умовах.

Під брендом TESTO проводиться кілька лінійок обладнання для контролю і виміру для практично всіх сфер, де потрібні точні вимірювання. Так, у напрямку газового аналізу компанія вважається абсолютним лідером. Власне її газові аналізатори застосовуються в більшості опалювальних систем різного масштабу і призначення. TESTO пропонує сьогоднішні рішення для аналізу складу повітря і вимірів O? і СО ?, вимірювання напруги, провідності, тиску. Великий асортимент приладів представлений для температурних вимірювань — від тепловізорів до термометрів.

Область використання

Цифрові вимірювальні технології популярні на даний момент в металургійній сфері, автомобільному виробництві, фармацевтиці, наукових дослідженнях, опалювальних системах, кондиціонування і вентиляції, харчовому виробництві та ін. Щорічно вимоги споживачів до точності вимірювань, портативності приладів і зручності їх експлуатації зростають. Компанія з Німеччини відповідає на це власним слоганом «Присвячуючи себе майбутньому» і інвестує 12% обороту щороку в передові розробки і дослідження. Обґрунтовано, що конкретно під цим німецьким брендом випускаються флагмани багатьох напрямків ринку точних вимірювань.

Перевага Вимірювальних приладiв testo

В іншу групу виділяють універсальні прилади для вимірювання Testo. Пристрої Тісто обладнані змінними зондами для проведення вимірювань тиску, температури, концентрації вуглекислого газу, струму компресорів, тиску масла в компресорі, вологи, оцінки якості освітленості.

Вебинар: Цифровые измерительные приборы.