Перевага ломбардів

Якщо подивитися з фінансової точки зору, то ломбард, це той же самий банк, тільки з власними умовами, мінусами і плюси. У ломбарду є власні клієнти, також як і у банківської установи.

У ломбарді ставки рефінансування вище, а закладається цінується за заниженою вартістю. А якщо вас цікавить ломбард в Києві, переходьте на сайт http://pod-zalog.com.ua/lombard-v-kieve/.

Перевага ломбардів

У більшості випадків в ломбарді повсякденний відсоток може досягати показника 2, а річний може бути більше 730%. Однак є і важливий плюс, якщо залажівать великий заставу, то ставка рефінансування буде зменшена.

Не звертаючи уваги на всі недоліки, ломбарди затребувані і популярні у жителів держави. В незалежності від політичної та економічної ситуації у ломбардів обов’язково є клієнти і власний стабільний дохід.

Банки розоряються, а ломбарди процвітають. Завдяки чому так відбувається? В ломбард ходять люди, яким гроші потрібні негайно і їм ніколи чекати, люди в ломбард ходять з усередненим доходом, у яких є ювелірні та прикраси з золота. Золото є, а грошей в скарбничці немає, власне тому люди йдуть, укладають власні золоті вироби і натомість отримують миттєві гроші. Причому гроші можуть знадобитися на день, на 2 або на 7 днів, а це означає, що і відсоток буде не такий великий, тим більше для цієї верстви населення. А якщо необхідно люди знову йдуть в ломбард, ось і виходить, що у ломбардів обов’язково є клієнти, які готові отримувати миттєві гроші за високий відсоток.

Бути клієнтом ломбарду вигідно, не потрібно бігати і шукати довідки збирати документи, чекати затвердження заявки, всі, що необхідно мати, це ліквідні ювелірні вироби. Для ломбардів байдужа, яка займовая історію у його клієнта, а це важливий фактор для одержувачів кредиту, так як нерідко у одержувачів кредиту погана кредитна репутація позичальника.

Іншими словами найважливішою умовою вважається відсутність умов. Клієнтами ломбарду можуть бути громадяни, які досягли 18 віку або ті, хто вже вважається пенсіонером. Іншими словами ті особи, яким банк позику напевно не схвалить. Ломбардам все одно де працює одержувач кредиту, його кредитоспроможність та стаж.

Заставою можуть бути:

  • нерухомість, іншими словами будинку або квартири;
  • ювелірні вироби;
  • елітні квартири;
  • посуд;
  • авто.

Беручи позику, одержувач кредиту нічим не ризикує крім власного майна знаходиться в заставі. Ще для ломбардів не має значення, на що одержувач кредиту збирається витратити фінансові кошти. Однак якщо одержувач кредиту не поверне гроші в строк, то заставлене майно реалізується, щоб працівники ломбарду могли загасити угоду. Неповернення позики в строк не вигідний клієнтам, але вигідний ломбардам, вони від продажу отримують непоганий прибуток.

Термін видачі банківської позики ломбарду не тривалий від декількох діб до декількох місяців. Якщо одержувач кредиту наважиться забрати власний заставу завчасно і повернути фінансові кошти в ломбард, у нього не ніяких з’явиться набудуть, так як працівники ломбарду не висувають ніяких санкцій за дострокове погашення кредиту, на відміну від банків. Ломбарди навпаки цінують відповідальних клієнтів.

Важлива перевага ломбарду, яке оцінять більшість клієнтів, це цілодобова робота, не залежно від часу та дня тижня. Гроші можуть знадобитися практично в будь-який час, і іноді рахунок йде на хвилини, в цьому-то випадку ломбард буде чудовим помічником. Видача кредиту відбувається протягом найближчих 10 хвилин.

Для отримання кредиту клієнту потрібно взяти паспорт, дороге майно і звернутися в будь-який ломбард.

Перевага ломбардів

Якщо берете ломбардний кредит, то повинні бути точно впевнені, що за певний період з’явиться можливість віддати кредит з високим відсотком. Кредит вигідно брати людям, яким банк відмовив в позику, але яким негайно потрібні гроші і їм ніколи шукати інший банк або інший спосіб отримання грошей.