Міжміські перевезення по містах України

Замовлення зручного для вас авто вже сьогодні

096-296-65-12

050-766-43-53

093-271-31-13

Вантажні перевезення Полтава — Україна здійснюються з багатьох міст та областей нашої країни, а насамперед із столиці. Київ славиться різноманітними професіями, в тому числі вантажні, пасажирські перевезення.

Міжміські перевезення по містах України

Компанія RINS дбає про своїх клієнтів. Співпрацювати з нами комфортно і недорого. В нашій компанії — сервіс перш за все! Ви самі обираєте собі автомобіль і зручний для вас маршрут. Ми враховуємо всі побажання замовника. Компанія вже не перший рік на ринку, так що досвід достатньо великий для того, щоб ви змогли впевнитися — ми надійні!

Телефонуйте,не пошкодуєте.

Завжди є машини будь якого тоннажу, кубатури і класу за вашим уподобанням. Вам допоможе наш співробітник підібрати авто саме під ваш вантаж. Тому кожна машина підбирається під особистий тип багажу.

Автомобіль подається швидко і якісно. Протягом сорока хвилин до години максимум. Ви можете замовляти машину в будь-який зручний для вас час. Наші колеги підберуть авто саме для вашого замовлення.

Компанія RINS — це надійність і цілісність вашого вантажу.

\Вантажні перевезення здійснюються по Києву і області. В будь-який час ви можете зайти на наш сайт, переглянути інформацію, яка вас цікавить. Він доступний для всіх. Як для постійних клієтнів, так і для тих, хто планує вантажні перевезення вперше. На нашому сайті ви також побачите прайс-лист з цінами.

В наших автомоблях встановлено GPS — навігатор! Це зручно! Клієнти бачать, де знаходиться автомобіль із їхнім вантажем в реальному часі. Це дає змогу не нервувати і не переживати за свої речі. Ми працюємо по всій території України!

Ми підберемо вам автомобіль, який підійде під ваш вантаж. Телефонуйте, ми кожен день на зв’язку.

Водії нашої компанії завжди охайні, ввічливі, чемні, як в дорозі, так і з людьми. Вони розуміють цінність вантажу, тому їздять по найпопулярнішим маршрутам нашої країни.

Диспетчер відповість на ваші запитання в оформленні замовлення.

Диспетчер — це людина, яка в будь-який час відповість вам на будь-які питання. Вона знаходиться на зв’язку із водієм постійно. Допоможе підібрати автомобіль під ваш вантаж, бо він буває різний, щоб вам не довелося платити за порожнє місце. Наприклад двадцятитонний MAN завантажити знадобиться більше часу ніж Газель. Все це залежить від вантажу.

Яка ціна? — Це перше питання, яке цікавить наших клієнтів. Компанія RINS працює офіційно. Враховуємо ПДВ на всі послуги вантажних перевезень. Працюємо щодня, так що не зволікайте — телефонуйте прямо зараз.

Мінімальне замовлення: 2-3 години + подача — 900/1200 гривень.

Машина до півтори тони: у вартість входить одна точка вигрузки у радіусі до семи кілометрів. Якщо точок вигрузки більше ніж одна, то до вартості однієї години додається сто гривень. Час роботи вантажного автомобіля рахується з моменту його приїзду до міста.

Вантажний автомобіль до 0,8 тон в Київській області до вартості додається чотирнадцять грн./км, в обидві сторони від кордону до кордону міста. Погодинна оплата на подолання кілометражу не враховується.

Ми перевозимо все — починаючи з дачних меблів і закінчуючи великим об’ємом речей з будинків:

— Холодильники — Газові плити

— Пральні машини — Шафи

— Мопеди — Сумки

— Спортивні тренажери — Казани

-Дивани — Бойлери

Наші автомобілі спізнюються тільки в екстренних випадках (через дорожні обставини) вантажні машини не такі маневрені, як легкові в умовах пробок. Диспетчер вам обов’язково зателефонує, задля ухилення конфлікту.

Ми можемо відмовити клієту: — Клієнт не хоче, або не має часу чекати 40 хвилин

— Тип вантажу є підозрілим або забороненим для перевезення