Кутовий розкладний диван — що варто знати про нього?

Дивани кутового типу, що розкладаються, є одними з дуже практичних меблевих предметів для вітальні кімнати. Вони мають прекрасний вигляд як у сучасних, так і в звичайних інтер’єрах, тому вони такі популярні. У магазинах представлено дуже багато моделей, які відрізняються за кольором оббивки, формою і розміром, завдяки чому кожен вибере ідеальну модель для власної вітальні. Якщо ви теж шукаєте диван кутового типу зі спальною функцією, але не знаєте, на що звертати власну увагу при придбанні, обов’язково прочитайте цей текст. У ньому ви зможете знайти рекомендації про те, як підібрати кутовий розкладний диван так, щоб він вражав власним виглядом і корисністю!

Диван кутового типу — як практично обставити маленьку кімнату для гостей

Невеликі кутові розкладні дивани ліжка — популярний спосіб облаштування малогабаритних квартир. Вони займають відносно мало місця і водночас забезпечують приємний відпочинок для всіх членів сім’ї. Їхньою значною перевагою вважається те, що вони обладнані функцією сну. У малогабаритних квартирах, де не залишається місця для будь-якого члена сім’ї, щоб дозволити собі окрему спальну кімнату, це рішення на вагу золота. Ба більше, кутові розкладні дивани нерідко мають вбудований контейнер для постільного приладдя, що вважається ще однією значною перевагою. Отже, якщо ви запитуєте себе, як обставити малогабаритну квартиру, оберіть диван кутового типу і дізнайтеся, який це практичний меблевий аксесуар!

Дивани кутового типу, що розкладаються, як елемент інтер’єрного дизайну

Дивани кутового типу, що розкладаються, дуже універсальні з дизайнерської точки зору інтер’єру. Вони ідеально вписуються як у мінімалістські, сучасні приміщення, так і є гідним доповненням до гостьових у стилі класицизму. Кількість наявних на ринку диванів-ліжок, що розрізняються за формою, кольором і типом оббивки, дає можливість кожному легко вибрати ідеальну модель для інтер’єру власної вітальні. Усе, що вам необхідно зробити перед придбанням, це подумати про те, якого результату ви хочете досягти, і почати пошук, виходячи з цієї категорії.

Кутовий розкладний диван - що варто знати про нього?

Диван кутового типу, що розкладається, — якого кольору?

Одним з найголовніших аспектів, які варто мати на увазі вибирая кутовий диван ліжко, вважається колір. Більшою мірою він визначає характер меблевого предмета і, отже, всього приміщення. Зараз стали досить затребуваними світло-сірі кутові розкладні дивани, а ще бежеві, кремові та екрю моделі. Світлі, приглушені кольори чудово підійдуть для інтер’єрів у скандинавському, бохо і гламурному стилі, вони візуально роблять більше і освітлюють приміщення. Також заслуговують на увагу кутові розкладні дивани в кольорах темно-синього, темно-зеленого і фуксії. Темні, насичені кольори привертають погляди, надають інтер’єру характер і вже самі по собі вважаються прикрасою.

Кутовий розкладний диван - що варто знати про нього?

Дивани кутового типу, що розкладаються, — на що звертати власну увагу при придбанні?

Аспект, який ви обов’язково повинні враховувати при придбанні розкладного дивана кутового типу, — це зручність його застосування і тип наповнення. Тим більше якщо диван кутового типу призначається для щоденного сну, це питання не потрібно недооцінювати. Для наповнення диванів зазвичай застосовують пружини і штучний латекс. Тому під час вибору дивана необхідно упевнитися в рівномірному розподілі пружин і хорошій товщині поролону. Тільки ретельно обрана модель розкладного дивана кутового типу може гарантувати здоровий сон і приємний відпочинок.

Диван кутового типу, що розкладається, — аксесуари

Інвестуючи в новий кутовий розкладний диван, не забудьте про аксесуари. Безпосередньо вони визначають характер меблів і відображають смак членів сім’ї.

Однією з найпопулярніших прикрас дивана кутового типу, безумовно, є подушки. Вони додають у дизайн відчуття комфорту, знайомства і тепла. Залежно від бажань домочадців, вони можуть або комбінуватися, або контрастувати з кольором розкладного дивана кутового типу. Інші цікаві доповнення — візерунчастий плед і біле штучне хутро, необережно розкидане перед підлокітником дивана.