Дозировочные насосы Seko Tekna EVO

Нова лінійка насосів дозаторів електромагнітного типу Tekna EVO — це спеціальні насоси, які мають високу частоту ходу — до 300 об / хвилину і застосовуються в системах високочастотного дозування при протитиску до 20 бар.

Завдяки високочастотні, дані насоси мають досить широке використання в промисловості, де потрібно точне дозування з невисокою дискретністю — в хімічному, фармацевтичному і харчовому виробництві. Дозуючі насоси з PVDF від seko Tekna EVO можуть справлятися з впливом фактично всіх популярних хімічно агресивних рідких середовищ і широко застосовуються у виробництві пива і напоїв, очищення каналізаційних вод, знезараження води для басейнів для занять плаванням, аерації води для котельних установок і підготовці води для пиття. Вони довговічні і надійні, виділяються низьким споживанням енергії (електромагніт потребує енергії виключно при запуску насоса).

Дозировочные насосы Seko Tekna EVO

Конструкція

Соленоїдниє насоси мембранного типу — це шість моделей насосів новітньої серії Tekna Evo, які можуть перекачувати до 110 л рідин в годину при вихідному тиску до 20 бар. Корпуси мембранних насосів мають звичайні кріпильні точки, завдяки цьому, після визначення потрібного дозування рідин в системі, можна підібрати один з 6-ти видів таких насосів, оптимальний по тех. вимогам.

Конструкція насоса проста і застосовує мінімум рухомих деталей, що зменшує рівень зносу механізмів пристрою і вимог заміни. Застосування у виготовленні мембрани абсолютно нового матеріалу Teflon-Reinforced (підвищує тривалість її роботи до 5 років). Насосний корпус в типовій комплектації і кришка насоса зроблені з полімерного матеріалу PVDF (полівінілдіфторіда), який повністю інертний до агресивних рідких середовищах — кислотам, гіпохлориту натрію, перманганату калію і т.п. і забезпечує надійність і стабільність прокачування.

Корпус добре захищений від вологи і пилу по класу IP65 і обладнаний типовим керамічним кульовим клапаном.

Дозировочные насосы Seko Tekna EVO

Насос адаптований до потенційних змін напруги електромережі і має потужний захист від замикань.

Дані насоси служать на порядок довше своїх попередників і значно зменшують витрати на роботи з обслуговування та ремонт.

Більшість типів малих насосів дозувань Tekna EVO обладнано цифровим керуванням і зручним рідкокристалічним монітором (крім типів AKL, ATL і APG), на якому відображається вся потрібна інформацію про робочі характеристики, що полегшує контроль режимів роботи і управління насосними пристроями. Можливе застосування аналогового управління, яке значно береже кошти.

Дизайн нової серії насосів радикально поліпшений.

Найбільша в’язкість рідини 100сП.