Чи варто інвестувати в Квартири для здачі в оренду?

Кількість інвестиційних квартир в системі кондо-готелів швидко зростає. Чи вигідно інвестувати в нерухомість для здачі в оренду з гарантованою нормою прибутку? Що ви повинні пам’ятати, роблячи цей крок?

Інвестиційні квартири-це продукт, орієнтований на людей, що мають надлишок готівки і здатних фінансувати покупку нерухомості за рахунок власних коштів. Ціна такої квартири часто набагато вище, ніж ціна звичайної квартири у Великому Місті. Сотні квартир в найпривабливіших місцях країни чекають бажаючих, а плани будівництва на найближчі два роки включають ще не менше 3 000 квартир, тому таку квартиру можна выбрати на https://river-city.com.ua/.

«Фінансування покупки квартири за рахунок кредитів, звичайно, можливо, але в цьому випадку потрібно ретельно прорахувати рентабельність такої операції і перевірити, чи не буде банк єдиним, хто запрацює.

Стоит ли инвестировать в квартиры для сдачи в аренду?

Однак перед покупкою слід подумати, що саме ми шукаємо. Чи повинна вона бути інвестицією, яка буде приносити регулярний дохід у певному розмірі? Або нам важливіше місце для регулярного відпочинку, яке буде додатково приносити якийсь дохід, але це не буде його основним завданням?

ЖК «Рівер Сіті»

ЖК» Рівер Сіті » розміщується в зеленій міській частині, де добре дихається, чути заспокійливий шум річки, є все що необхідно для щасливого життя жителів міста. Також перевагою ЖК «Рівер Сіті» вважається близькість до центру Житомира-туди можна дійти всього за 20 хвилин.

Зручна розв’язка автомобільного транспорту, Продуктові супермаркети, торгово розважальні ТЦ, готелі, кафе і ресторани, школи, університет — все це є поблизу території ЖК «Рівер Сіті»

Стоит ли инвестировать в квартиры для сдачи в аренду?

Орієнтація на прибуток

У першому випадку варто вибрати квартиру або готельний номер у великому комплексі і хорошому туристичному місці, що гарантує відповідну заповнюваність і постійний потік клієнтів, а значить — прибуток. Добре, якщо інвестиція розташована поруч з конференц-центром, гірськолижним курортом або спа, які є магнітами, що залучають клієнтів і дають оператору можливість отримувати дохід цілий рік.

«Купуючи інвестиційну квартиру з гарантованою нормою прибутку, ми маємо масу обмежень щодо її використання, особливо під час свят, зимових канікул, довгих вихідних і т.д. тому не варто очікувати, що ми проведемо там багато часу. При розрахунку доходу від оренди квартир оператори припускають певну заповнюваність. Крім того, гарантована норма прибутку, пропонована операторами, часто залежить від того, відмовляємося ми від проживання власників. У цьому випадку процентна ставка може бути вище номінальної приблизно на 1-2% річних.

Відсутність гарантії доходу

У другому випадку краще шукати квартиру або апартаменти в хорошому місці, з прекрасним видом, що дозволяє гнучко використовувати нерухомість, але не обов’язково в житловому комплексі або кондоотеле.

Стоит ли инвестировать в квартиры для сдачи в аренду?

Такі пристрої зазвичай дешевше і мають можливість вільної організації інтер’єру. Однак необхідно буде знайти місцевого оператора, який буде керувати квартирою в нашу відсутність і піклуватися про заселення і технічний стан. На ринку існує кілька компаній, що надають такі послуги. Умовою є те, що квартири повинні бути розташовані поблизу туристичних центрів. Ніхто не візьметься за обслуговування віддалених об’єктів нерухомості через високу вартість послуг, обумовленої, крім іншого, транспортними витратами і часом, необхідним для того, щоб дістатися до прибиральниці. У цьому випадку немає гарантованої норми прибутку, і ми розраховуємося з оператором на основі фактичної заповнюваності та отриманого доходу.

Що вам потрібно перевірити?

Стимулом для покупки квартири може бути гарантована норма прибутку. Як правило, він реалізується у формі строкового договору оренди між власником і керуючою компанією. У ньому прописані всі основні умови, включаючи встановлення річної орендної плати, що виплачується щомісячними платежами. Найбільш реалістична і одночасно приваблива норма прибутковості сьогодні знаходиться на рівні 6-7% на рік. Однак перш ніж зважитися на покупку, перевірте, хто гарантує прибуток. Чи є він забудовником або, можливо, нещодавно створеною компанією спеціального призначення, яка може бути легко ліквідована в разі невдачі.

«Давайте також перевіримо, чи є у оператора, з яким ми підписуємо договір, досвід управління об’єктами такого типу, Чи є у компанії активи і закріплена яким-небудь чином в договорі оренди гарантована норма прибутку. Давайте також перевіримо, з якої суми вона розраховується. Чи розраховується вона на основі всієї угоди, наприклад, ціни приміщення, обладнання, частки в загальних частинах і паркувального місця, або може бути тільки на основі суми самого приміщення?»- радить експерт.

Стоит ли инвестировать в квартиры для сдачи в аренду?

При розрахунку реальної норми прибутку слід також врахувати той факт, що через 8-10 років буде потрібно капітальний ремонт квартири. Також важливий період, протягом якого виплачується гарантована норма прибутку, і в яких ситуаціях вона може змінитися.

Інвестувати чи не інвестувати?

Квартири схильні до ризику. У разі невдачі і відсутності можливості продовження оренди з боку оператора, вам доведеться рахуватися з тим, що через кілька років ви залишитеся з квартирою. Продати його за тією ціною, за яку ви його купили, малоймовірно. Те ж саме стосується і пошуку іншого оператора, який забезпечить нам дохід в аналогічному масштабі. Так чи варто вкладати гроші?

Вона залежить від багатьох факторів, що визначають ризик того чи іншого підприємства, і від ситуації на ринку. Звичайно, вам варто подумати про таку можливість, адже це довгострокові інвестиції, які дають реальний прибуток. У порівнянні зі звичайною квартирою, перевага такої інвестиції полягає в тому, що для управління нею потрібно менше роботи. Немає проблем з урахуванням комунальних послуг, пошуком мешканців, зборами житлового співтовариства, стягненням боргів або позбавленням від проблемного мешканця — все це лягає на плечі оператора.

Безумовно, на ринку можна знайти багато цікавих пропозицій, які будуть відповідати інвестиційним очікуванням, будуть досить безпечними і дадуть задовільну норму прибутку. Давайте пам’ятати, що не варто орієнтуватися тільки на гарантовану норму прибутку. Ми повинні брати до уваги і всі інші питання.

Аренда квартир. Как заработать, а не потерять, сдавая квартиру в аренду. Инвестиции в недвижимость.

НЕ Покупайте Квартиры для Сдачи! Почему инвестировать в квартиры невыгодно?