Яку сівалку для зернових культур вибрати?

Весняна сівба кукурудзи все ближче і ближче, тому варто задуматися про те, яку сівалку для кукурудзи вибрати. Рішення має бути засноване як на продуктивності, так і на комфорті. Оскільки Кукурудза повинна бути рівномірно розподілена в грунті, важливо використовувати сівалку точного висіву. На ринку представлений широкий асортимент цих сівалок, для яких можна придбати додаткове обладнання. Завдяки цьому кожен фермер може адаптувати свою машину до індивідуальних вимог. У наступній статті ми наводимо деякі з найбільш важливих відомостей і допомагаємо відповісти на питання — яку сівалку вибрати для кукурудзи? Ми запрошуємо вас Читати далі!

Яку сівалку для зернових культур вибрати?Механічна або пневматична сівалка?

На самому початку ми повинні подумати, який тип машини буде найбільш підходящим для нас-пневматична або механічна сівалка? У чому різниця і які переваги обох?

Механічні сівалки

Вони менш популярні серед фермерів, але все ж мають своїх послідовників. Посів кукурудзи здійснюється механізмом, який забирає насіння з бункера і подає їх в борозну, утворену сошником. Найбільшою перевагою механічних сівалок є їх відносно низька ціна і простота конструкції. Завдяки цьому термін служби таких машин довше, ніж у пневматичних сівалок. Їх мала вага дозволяє приєднувати їх до тракторів з не надто потужними двигунами. Однак механічні сівалки не так точні, як Пневматичні — при їх використанні часто трапляється, що в одне місце висівається кілька насіння. Великим недоліком є повільна робота-зазвичай в два рази довше, ніж з пневматичними сівалками. А купити зернову сівалку в Україні, вiд виробника, можна на сайтi shopelvorti.com.

Пневматичні сівалки

Цей тип сівалок набагато більш популярний, хоча на його придбання доводиться витрачати більше грошей. Їх головна перевага-точна і ефективна робота, завдяки якій ми можемо швидко і ефективно виконати таку процедуру, як посів кукурудзи. Пневматичні сівалки використовують вакуум або надлишковий тиск для розподілу насіння таким чином, що в задану точку потрапляє тільки одне насіння. Конструкція цього типу машин набагато складніше, тому необхідно більш ретельно стежити за технічним станом пневматичних сівалок.

Маскіо Гаспардо

Сучасні машини можуть працювати зі швидкістю, що вдвічі перевищує швидкість стандартних сівалок. Наприклад, сівалки Maschio Gaspardo. Вони приводяться в рух карданним валом, завдяки чому привід стабільний, а поділ секцій відбувається дуже легко. Відзначається, що пневматичні сівалки Maschio Gaspardo можуть працювати на робочій швидкості до 12 км / ч. Таким чином, ми бачимо, що посів кукурудзи за допомогою цієї машини може бути дуже швидким! Завдяки конструкції машин Maschio Gaspardo ми можемо бути впевнені, що глибина посіву зберігається навіть на хвилястій місцевості.

Яку сівалку для зернових культур вибрати?Яку сівалку для кукурудзи вибрати? На що Вам слід звернути увагу?

Перш за все, необхідно перевірити, чи підійдуть нам можливості регулювання даної машини. Дуже важливо регулювати глибину, на яку насіння закладаються в грунт, змінювати відстань між рядами і регулювати відстань між рядами. Також варто відзначити доступність запасних частин для машини. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про те, що ви витратите цілий статок на можливий ремонт сівалки. Вирішивши купити сівалку, ви також повинні перевірити, чи можна дооснастити машину такими пристроями, як інжектор для добрив, Стрічковий обприскувач або шнековий транспортер для поповнення бункера для добрив.

Нова або вживана сівалка?

Звичайно, найкраще купувати нову сівалку у офіційного дилера певної марки, тому що тоді ви можете бути впевнені, що вся машина повністю оригінальна і робоча. Якщо ви не хочете витрачати занадто багато грошей на сівалку, вам доведеться вибрати вживану. Дуже важливо перевірити технічний стан машини. Саме тому необхідно ретельно перевірити всі важливі компоненти — часто буває, що зовнішній стан машини не відповідає стану внутрішніх компонентів — наприклад, коробки передач.
Сподіваємося, що наведена вище стаття допоможе вам відповісти на питання — яку сівалку вибрати. Ми рекомендуємо вам прочитати інші наші статті і ознайомитися з нашою пропозицією по запчастинах для сівалок.

Лучшая сеялка? Какую сеялку выбрать в 2020 году?

Які купити Сівалки зернові б/у до трактора МТЗ з Німеччини / Сільгосптехніка з Європи ч.8