Чому для облицювання використовують клінкерну цеглу?

Клінкерна цегла – це один із найбільш довговічних і гарних матеріалів, якими можна обробити фасад будинку.

Слово клінкер походить від голландського «klinken», що означає «дзвонити». Клінкерна цегла видає характерний металевий звук при ударі цеглин одна об одну, що доводить їхню твердість. Якщо вас цікавить, де є недорога якісна й естетична облицювальна цегла, ціни у Львові на неї порівняно невисокі в магазині «Комплекс дах». Можна вибрати потрібний варіант за естетикою й технічними параметрами.

Чому для облицювання використовують клінкерну цеглу?

Чому слід вибрати клінкерну цеглу?

Багато інвесторів хочуть створити будівлі, де не тільки ми, а й наші онуки зможуть жити безпечно. Для цього потрібно ретельно підбирати будівельний матеріал. Також важливо обробляти будинок так, щоб він створював образ престижного сімейного місця. Цегла https://komplex-dah.com.ua/product-category/stinovi-ta-kladochni-materialy/klinkerna-tsegla/ у Львові – особливо ефективна та міцна. Її різноманітний дизайн і висока якість задовольнять потреби тих, хто орієнтується на естетику та якість продукції.

Фасадна цегла чи облицювальна цегла – це та, яку можна використовувати як зовнішній шар опорних стін будівлі. До неї належить і клінкерна. Вона вирізняється, насамперед:

Чому для облицювання використовують клінкерну цеглу?
  • низьким водопоглинанням;
  • винятковою стійкістю до суворих погодних умов і температурних перепадів;
  • високою механічною міцністю;
  • здатністю протистояти відкритому вогню.
Чому для облицювання використовують клінкерну цеглу?

Властивості водопоглинання клінкерної цегли

Низька здатність до водопоглинання клінкерної цегли робить її кращою за фасадну з вищими показниками. Вона більш стійка до прямої дії води, тобто постійного контакту цегли з водою, що відбувається в гідротехнічному будівництві (каналів, набережних річок, насосних станцій і подібних екстремальних умов).

Через низьке водопоглинання й твердість клінкерна цегла менш сприйнятлива до зміни кольору чи росту водоростей, саме тому її рекомендують для облицювання. У цьому випадку архітектор приймає рішення про необхідні параметри цегли, аналізуючи умови використання. Існує навіть тверда цегла з водопоглинанням до ≤4%. Це означає, що її можна використовувати як у гідротехнічному будівництві так і скрізь, де ми маємо справу з безпосередньою дією води на цеглу.

Керамічна цегла від «Комплекс дах» – запорука міцного фасаду будинку

Пропозиція магазину включає близько 150 різних конструкцій фасадної цегли, які відрізняються між собою форматами, кольорами й текстурою облицювальної поверхні. Естетичний ефект завжди обумовлений типом використовуваної глини чи виробничим процесом. Фасадна цегла може бути морозостійкою, а її здатність до водопоглинання зазвичай становить від ≤6% до ≤20%. Такі параметри гарантують, що цей матеріал можна успішно використовувати як на фасадах, так і на елементах невеликої садової архітектури чи всередині будинку. Їх цілком достатньо для використання на фасадах будівель за будь-яких нормальних умов.

Клінкерна цегла для облицювання будівлі – завжди хороший вибір. Вона робить фасад надзвичайно міцним і гарним – цей матеріал також дозволяє створювати архітектурні деталі без обмежень, зберігаючи при цьому гармонію з природним оточенням.

Чому для облицювання використовують клінкерну цеглу?

Клінкерна цегла Рустика граніт 53

Мурування клінкерною цеглою. Кладка клінкера у Germany.