Басейни з композитних матеріалів: відгуки

Щоб розвіяти всі сумніви й страхи при покупці басейну з композитних матеріалів, ми вирішили зібрати чесні відгуки наших реальних покупців, які допоможуть отримати відповіді на питання, що цікавлять.

Басейни з композитних матеріалів: відгуки

Композитні басейни: про ціну

Сергій, 34 роки: «Я — колишній професійний футболіст, але після травми довелося завершити кар’єру. Особистий лікар порадив займатися плаванням, щоб зміцнити здоров’я і підтримувати активний спосіб життя. Громадський басейн перебував далеко від будинку, а часу інколи не вистачає, тому цей варіант відпав. Рішення побудувати власний басейн прийшло швидко. Купили композитний басейн Оскар 7 у надійного виробника Favorit. Довжина басейну дозволяє провести відпочинок максимально комфортно і корисно. Менеджер компанії при першій консультації вислухав побажання, і досить докладно розповів про переваги даного басейну. У підсумку я отримав ідеальне місце для реабілітації та відпочинку за доступною ціною ».

Басейни з композитних матеріалів: відгуки

Скловолоконний басейн: про комфорт і функціонал

Олена, 42 роки: «Наша сім’я живе у великому приватному будинку, тому питання про власний басейн на ділянці був відкритий. Я з тих складних клієнтів, які завжди ретельно вивчають всі пропозиції та вимагають максимально високу якість і обслуговування. Звернулася в Favorit, що повністю виправдало мої очікування. Нам потрібен був басейн для всієї родини, який би виконував безліч функцій. Звичайно, однією з умов була безпека. Нам запропонували басейн Монако — цілісна конструкція, яка не має тріщин, швів і не піддається деформації та руйнуванню. Враховуючи, що у нас активні діти, — це те, що потрібно, тому що тепер я спокійна за їхнє здоров’я. Виявилося, що басейни з композитних матеріалів не тільки міцні та довговічні, але й економічні завдяки низькій теплопровідності. Щоб випробувати максимальний комфорт, компанія Favorit запропонувала обладнати зону відпочинку гідромасажною ванною. Вся сім’я в повному захваті від SPA, і тепер це улюблене місце на нашій території. Дякуємо компанії Favorit за високий сервіс і якісні басейни з композитних матеріалів! ».

Басейн з композитних матеріалів: про довговічність

Ілля, 48 років: «Напевно, я з тих покупців, хто може похвалитися довгим знайомством з компанією Favorit. Колись я мав гіркий досвід з басейном з бетону, який через пару років виявився непридатним для використання. Тоді-то я і звернувся до виробника кераміко-композитних басейнів Favorit. Менеджери мені докладно розповіли про переваги та ціни. Головним фактором, враховуючи попередній досвід, для мене були міцність, надійність і довговічність. Благо, композитні басейни забезпечують це, а виробник дає офіційну 25-річну гарантію на цільні чаші. Минуло вже 5,5 років з моменту покупки басейну в компанії Favorit, і я з впевненістю можу сказати, що басейн зберіг свій первозданний вигляд! Догляд за ним не вимагає особливих сил, поверхня залишилася такою ж гладкою і без тріщин, деформацій немає. За весь час користування басейном проблем ніяких не виникало, тільки позитивні емоції та поліпшення в самопочутті. Рекомендую звертатися до професіоналів компанії Favorit».

Басейни з композитних матеріалів: відгуки

Композитні басейни для дачі

Купити композитний басейн не складе труднощів, якщо звернутися в Favorit — виробнику кераміко-композитних басейнів за французькими технологіями. Ми цінуємо наших покупців і їх чесні відгуки, які допомагають нам залишатися кращими на ринку України. Ціни на композитні басейни та консультацію Ви можете отримати, зателефонувавши за вказаним номером. Також ми здійснюємо будівництво композитних басейнів під ключ по всій Україні.

КАК СЕ ПРАВИ БАСЕЙН ОТ А-Я С РАЗМЕРИ 7 / 3 / 1,6 М

Купание в басейни часть 2 лето 2020 г.