Пластикові пакети «банан»

Рідкісна новинка 1970-х років, пластикові пакети для покупок є на сьогоднішній день всюдисущим масштабним продуктом, виробленим в кількості одного трильйона штук протягом року. Вони з’являються в найтемніших глибинах океанів, на верхівці Евересту, в полярних крижаних шапках — і створюють деякі серйозні екологічні проблеми.

ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Пакети

Як таке сталося?

  1. 1933 рік-полімерний етилен, дуже часто використовуваний пластик, був створений ненавмисно на хімічному заводі в Нортвічі, Англія. Хоча полімерний етилен створювався невеликими партіями і раніше, це був перший промислово придатний синтез матеріалу, який спочатку таємно застосовувався британськими військовими під час Другої світової.
  2. 1965-компанія зі Швеції Celloplast запатентувала цілісний пакет з поліетилену для покупок. Розроблений інженером Стеном Густавом Туліном, пакет з поліетилену швидко починає замінювати тканину і пластик в країнах Європи.
  3. 1979-вже контролюючи 80% ринку сумок в країнах Європи, пластикові пакети виходять за кордон і широко вводяться в Америці. Компанії, що виробляють пластикові пакети, починають активно рекламувати власний продукт як переважаючий паперові та багаторазові пакети.
  4. 1982-Safeway і Kroger, дві найбільші мережі супермаркетів в Америці, переходять на пластикові пакети. Все більше магазинів йдуть їхнім прикладом, і до кінця десятиліття пластикові пакети фактично витіснять паперові у всьому світі.

В Україні заборонили поліетиленові пакети

 

Пакети типу «банан», як правило, виготовляються з поліетилену високого або низького тиску (ПНД і ПВД). Сьогодні ці пакети є найбільш поширеними серед багатьох користувачів зважаючи на свою зручності і компактності.

Пластикові пакети "банан"

Назва пакету «банан» з’явилося у нас не так давно. У вісімдесяті роки на потік ставиться виробництво пакетів з ручками, який за своєю формою нагадують банан.

Такі пакети відрізняються від звичних нам своєю прямокутною формою, а верхній частині пакета замість річки є спеціальний отвір для руки, яке проробляється з використанням спеціального обладнання.

Пластикові пакети "банан"

За бажанням самого клієнта можна зробити пакет типу «банан» абсолютно будь-якого дизайну. Наприклад, можна зробити спеціальну ДонНУ складку, завдяки чому в пакет можна упаковувати навіть об’ємні предмети.

Пакети «банан» з ПНД мають високу міцність і при цьому невисокою ціною. При підборі ступеня щільності для пакета такого типу фахівці радять вибирати сорок мікрон в залежності від вантажопідйомності і розмірів пакета. А якщо ви хочете купити оптом Пакет «банан» або пакет з Прорізною ручкою, дивіться докладніше тут.

Пакети типу «банан» з ПВД мають гладку структуру і при цьому надзвичайно щільні. Тут краще віддавати перевагу щільності в п’ятдесят мікрон. Вони володіють презентабельним і естетичним зовнішнім виглядом і можуть мати будь-яку форму від прямокутника до квадрата. Віддруковане зображення на таких пакетах не буде м’ятися, і збиратися в кладки, при цьому в процесі експлуатації пакет буде виглядати добре і презентабельно. Реклама на такому пакеті буде добре помітна і читабельна. А вторинне використання даного виробу збільшить рекламовану інформацію.

Якщо необхідно не просто упакувати продукцію, але також показати імідж, то найкраще віддати перевагу пакетам типу «банан» з ПВД.

Поліетиленові пакети такого типу можуть виготовлятися в двох режимах зі звичайними і посиленими ручками, що збільшує їх вантажопідйомність. Такі пакети ще називають «банан з посиленням».

Найчастіше пакети даного типу застосовують для упаковки одягу, книг, папок, подарунків, документів, а також для всіляких акцій і виставок.

Пластикові пакети "банан"

Малюнок на такі пакети наноситься з використанням флексографії. Ціна такого виробу прораховується індивідуально і безпосередньо залежить від показників:

  • Загальний тираж виробів;
  • Щільність і розмір пакета;
  • Ціна кліше;
  • Кількість кольорів, які друкуються на пакеті.