Туристична карта Гоа

Туристична карта Гоа знадобиться кожному, хто бажає відвідати цю дивовижну країну. Необхідно, для початку, зорієнтуватися, що ж ви хочете? Справа в тому, що дозвілля в двох частинах Гоа — Північної і Південної, принципово різниться.

Туристична карта Гоа

Так, Північний Гоа є територію, на якій діють власні правила, тут є свої засади і здається, що навіть час тече по якомусь особливому графіку. Головним заняттям в цій частині Гоа є найрізноманітніші тусовки — починаючи від транс-вечірок та справжніх масштабних оpen air party. Часто тут можна зустріти людей, зовнішній вигляд яких нагадує старовинних хіпі, інші нагадують растаманів, а треті — рейверов, і все це змішалась з індійським колоритом. Ті, хто приїжджає в Гоа лише на кілька місяців, нерідко залишаються тут на кілька років, перетворившись в аборигена. Життя тут представляється простий і безтурботним, так що в місцевому співтоваристві вільних тусовщиків можна зустріти і старіючих хіппі, які пам’ятають Вудсток, і більш молодих, які влилися в їхні ряди. Доречi білети на поїзд купити можна на сайтi proizd.ua/ua.

Тим же, хто не надто шанує нічне клубне життя, варто відпочити в південній частині, скориставшись такою річчю, як туристична карта Гоа. Умиротворений морське узбережжя, що тягнеться тут до горизонту, має в своєму розпорядженні до медитативного пляжного відпочинку. Потрібно сказати, що пляжі тут обладнані по-європейськи всім необхідним. Є безліч ресторанів і закусочних, які пропонують не дивовижну місцеву їжу, а також — традиційну європейську. Всі готелі з пансіонатами Південного Гоа відрізняє підвищена комфортабельність і невисока для європейців ціна.

Туристична карта Гоа

Шанувальники дайвінгу також зможуть знайти собі заняття і зануритися в води Аравійського моря, що омиває берег Південного Гоа. На дні цієї затоки покояться понад п’ятсот судів, які зазнали корабельної аварії давним-давно: тут є португальські галеони, і значні військові судна часів Другої Світової, і навіть кілька великих торгових кораблів.

Туристична карта Гоа підказує, що тут також популярна рибалка — завдяки великій кількості живності в місцевих водах, яке просто вражає уяву. Тут можна зустріти барракуду, морського окуня, кефаль і навіть тунця. Велике різноманіття морських мешканців цілком може стати вашою здобиччю, потрібно лише звернутися до рибалок, які влаштовують рибальські тури для гостей за скромні гроші.