Установка жалюзі без свердління дірок в стіні

Коли вікна ПВХ встановлені і проблема теплоізоляції вирішена, саме час подумати про захист від сонця. Окинувши поглядом сучасний ринок сонцезахисних систем,  вражає різноманіттю, яке надає виробник.

Установка жалюзі без свердління дірок в стіні

Сьогодні, захиститися від сонця можна мільйоном різних способів, встановивши одну з тисячі можливих сонцезахисних систем і вибравши один із сотень доступних методів кріплення.

Така свобода вибору залишає нам лише одне питання: «Що ж вибрати?».

На жаль, не завжди є можливість скористатися дрилем і встановити сонцезахисну систему за допомогою свердління. Більш того, іноді, свердління може шкодити зовнішнім виглядом віконної рами або елементів декору, що згубно позначиться на загальній зовнішній оцінці приміщення. Сьогодні, ми розглянемо систему кріплення жалюзі без використання свердління! Бiльш детальнiше на сайтi https://www.rollo.lviv.ua/vm/zhaliuzi-vertykalni.

Установка жалюзі без свердління дірок в стіні
  • Перший і для багатьох найпривабливіший спосіб — рулонна система «Міні», що працює за принципом рулонних міні-касет. Привабливою її робить стовідсоткова гарантія збереження вікон. Вся справа в тому, що дана система кріпитися до стулки на простий двосторонній скотч і виключає можливість виникнення будь-яких пошкоджень. Іншим незаперечним плюсом системи служить можливість повісити даний тип жалюзі не тільки на стулки, але і на глухе вікно, що істотно розширює його функціональність і сферу застосування.
  • Другий, теж цілком практичний спосіб — система кронштейнів, які встановлюються у верхній частині стулки і здійснюють міцне і надійне кріплення. Даний тип кріплення найкраще підходить для плісированих жалюзі і жалюзі горизонтального типу. Однак, кронштейни мають ряд суттєвих недоліків. Наприклад, вони можуть дуже сильно затискати гумовий прошарок у верхній частині вікна, від чого руйнуэться ізоляція. Простими словами, від вікна може почати дути. Інший істотний недолік — громіздкість кронштейнів. Їх зовнішній вигляд і справді може бути трохи скромним. Ну і звичайно, варто згадати про неможливість кріплення кронштейнів на глухі вікна.
  • Третій, також вельми привабливий тип відповідних нам сонцезахисних систем — система Isolate, яка розроблена спеціально для пластикових вікон. Її принцип полягає в кріпленні жалюзі між штапіков (змінний пластиковий елемент, розташований по краях скла). Ця система також кріпитися до стулки і дозволяє регулювати освітленість кімнати, за рахунок чого істотно выпереджае своїх конкурентів в даному питанні.

САМЫЙ ПРОСТОЙ СПОСОБ! (за 4 мин) УСТАНОВКА РУЛОННОЙ ШТОРЫ на пластиковое окно без сверления

Сделай сам: как установить жалюзи своими руками? Леруа Мерлен