БРІЗЕР для дому

Припливна система вентиляції — це частина системи вентиляції, яка створює роль доставки чистого повітря в приміщення. Пристрої, що виконують подібну функцію, діляться на: віконні клапани, стінові клапани, провітрювачі, брізери.

Для чого необхідні провітрювачі?

Щоб в квартиру надходив чисте повітря. Раніше повітря в містах було чистіше, в будинках не було вікон ПВХ, завдяки цьому про вентиляцію не думали. Припливне вуличне повітря проникав через щілини у вікнах, в будь-якому випадку відкривали кватирку. Тепер за вікном міської зміг, в квартирах герметичні склопакети. Постає дилема: неможливо тримати вікна ні відкритими, ні закритими. Або пил, шум і зміг, або задуха. А якщо вас цікавить покупка і установка БРІЗЕР TION, переходьте на сайт https://freshwind.com.ua.

БРІЗЕР для дому

Провітрювач вирішує цю дилему. Він ставиться на стінку або вікно і подає свіжий вуличне повітря через спеціалізоване наскрізний отвір. Вікна закриті, а приміщення регулярно провітрюється.

Як ставляться провітрювачі для житлової площі

Домашні провітрювачі ставляться або в пластиковий склопакет, або на зовнішній стіні. Для монтажу стінового провітрювача в стіні робиться наскрізний канал. Якщо застосовувати для цього установку алмазного свердління та професійний пилосос, то монтаж не зашкодить обробку квартири. Типовий канал для провітрювача — діаметром 10 см. Отвір таких розмірів не вимагає узгодження з ЖХГ і керуючою компанією

Що роблять провітрювачі?

4-ри важливі функції проветривателей для житлової площі: повітряний приплив, його очищення і підігрів, а ще захист від вуличного шуму.

Функція №1: повітряний приплив

Приплив вуличного повітря цінується працездатністю провітрювача — об’ємом повітря, який потрапляє в будинок за одну годину. Такий параметр вказаний в характеристиках приладу. Санітарні та норми в будівництві встановлюють невелику продуктивність — 30 м3 / год на одну людину.

Два варіанти припливу: природний (без вентилятора) і механічний (з вентилятором).

Природний приплив — коли повітря потрапляє в квартиру за рахунок измения тиску і температури всередині і зовні. Такий воздухоообмен залежить від погодних атмосферних, справності загальдомовий витяжки та поверховості будівлі. Провітрювач до цього приток не обіцяє дуже маленькі 30 м3 / год на людину. На нижньому поверсі, коли на вулиці будинки також тепло, як в будинку, продуктивність природного провітрювача прагне до нуля. Зате він тихий і не «їсть» електрику.

Механічний, або примусово, приплив — коли повітря в квартиру жене вентилятор. Він дме не залежно від зовнішніх параметрів і дає заявлений обмін повітря. Продуктивність механічного припливу регулюється перемиканням швидкостей вентилятора. На перших швидкостях вентилятор працює тихо, на останніх — голосніше. Кількість використовуваної електричної енергії теж залежить від робочого режиму вентилятора.

Функція №2. повітряна очищення

Повітряні фільтри стоять не в кожному провітрювачі. Самі фільтри відрізняються по класу очищення. Класи відрізняються між собою відсотком повітряної очищення і типом забруднювачів, на які розраховується фільтр. Пил, шерсть, пилок рослин, бактерії, віруси — розміри даних частинок коливаються від десятків і сотень мікрон до часток мікрона. Грубі фільтри прибирають з повітря найбільші частки, фільтри тонкого очищення — частинки поменше, високоефективні НЕРА фільтри — дуже дрібні частинки 0,01-0,1 мікрон, а фільтри на вугільній основі — молекули шкідливих газів. Досконало, в провітрювачі варто каскад даних фільтрів.

Функція №3: Нагрівання повітря

Вона визначає діапазон температури роботи провітрювача. Прилад з підігрівом повітря працює в морози, без підігріву — мерзне і вимикається, або ганяє по дому крижані протяги. Повітря нагрівається двома варіантами: безпосередньо електронагрівачем і рекуператором (теплообмінних апаратом між холодним припливним і теплим витяжним повітрям). Перший спосіб обігріє повітря до необхідної температури, але «з’їсть» багато електричної енергії. Другий спосіб вигідний, проте не факт, що рекуператор обігріє повітря до комфортабельного рівня.

Функція №4: Захист від шуму вулиць

Допустимий шумовий рівень в будинку — до 30 дБА вночі і не вище 40 дБА вдень. Щоб порівняти: машини за вікном шумлять з гучністю 70-100 дБА. З провітрювачі в квартирі вікна закриті, виходячи з цього шум вулиці залишається зовні.

БРІЗЕР для дому

Механічний проветриватель з вентилятором збільшує рівень фонового шуму в квартирі. Але рівномірний гудіння приладу, в основному, сприймається легше, ніж «драний» вуличний шум. Так що проветриватель з гучністю 30-40 дБА і правильної звукоізоляцією в наскрізному отворі — це хороший захист від шуму вулиць.