Тепловий насос Termia Mega

Termia Mega вважається шведським виробником промислових насосів для опалення, який можна назвати на даний час одним з найдосконаліших.

Termia вважається єдиним з промислових насосів, який відрізняється наявністю инверторного нагнітача повітря, який дає можливість ставити його з різними потребами потужностей. Тому якщо вас цікавить тепловий насос, переходите на сайт noviterm.com.ua.

Тепловий насос Termia Mega

Крім цього, Termia Mega відрізняється наявністю автоматизованим управлінням, сенсорного екрану, який крім звичного функціоналу має функцію застосування теплоти вентиляційного повітря. Termia Mega обладнаний функцією, яка дозволяє при наявності додаткового електричного водонагрівача, у якого велика ефективність, готувати воду для пиття, нагрівається до 90 градусів. Завдяки цьому насос для опалення для готелю — це прекрасний варіант вигідного обладнання для опалення. Що стосується насосів для опалення, то влітку вони зможуть допомогти в охолодженні приміщень, скидаючи тепло назад в середу яка нас оточує.

Серед плюсів Termia Mega можна назвати:

  • Termia виділяються співвідношенням витрат електричної енергії до отриманого тепла, SCOP може дійти до показника 6. Подібним критерієм може похвалитися далеко не кожен насос.
  • Надійний. Службовий термін може дійти до двадцяти п’яти років. Є насоси від Termia, які прослужили і 45 років. І їх заміна трапилася не з причини того, що насос перестав працювати, а через моральної старості, тобто ними можна було користуватися і далі.
  • Компанія Termia Mega пропонує термін гарантії — 5 років. А справа вся в тому, що компанія переконана в тих насосах і деталей, які її виробляються.
  • Системи Termia Mega не потребують спеціального обслуговування. Перед кожним новим сезоном потрібно просто проводити чистку фільтра системи обігріву, а ще виконувати перевірку тиску.
  • Крім того, Termia Mega виділяються пожаробезопасностью. Можна зменшити розмір витрат на опалення приблизно в 5-6 разів, ніж при застосуванні інших систем опалення.
  • Насоси для опалення від Termia Mega користуються високою популярністю по видимим причин. Чудова якість, тривалий експлуатаційний термін — все це вивело насоси для опалення Termia Mega на точно великий рівень.
Тепловий насос Termia Mega