Таблички на двері

Чому, зайшовши в невідоме державне або соціальна установа, ми можуть без зусиль знайти потрібний нам кабінет або приміщення? У пошуку кабінету керівника в школі ми точно не зайдемо в санвузол або спортивний зал, а в офісному центрі відшукаємо шуканий кабінет дуже швидко.

Це не проникливість — просто нам допомагають дверні таблички. Багато неправильно вважають, що дані вироби носять лише інформаційний характер, але в дійсності вони можуть багато чого розповісти про статус організації. Якщо раніше таблички були досить примітивними, то тепер вибір їх запаморочливий: від звичайних зразків із пластику до скляних з підсвічуванням. Залишилося лише розібратися у всіх різновидах і зрозуміти, як підібрати табличку на двері, яка буде найкраще підходити організації.

Види дверних табличок

Таблички — це оригінальний інструмент подачі інформації по максимуму короткою, простій і доступній формі. Якщо подивитися уважно на всі боки, то таблички оточують нас всюди. Це покажчики вулиць, номери будинків, покажчики в аеропортах і на вокзалах. Але чи не найбільш стали популярними дверні таблички. У будівлях громадського значення, на виробництвах, в центрах офісного типу, держустановах різних типів будь-які двері має табличку, а то й кілька.

Дверні таблички застосовують в готелях, і мова зараз не тільки про позначення номерів. Є таблички, які вішають на ручку для дверей. З офісів і готелів вивіски перекочували в традиційні квартири. Природно, в житло вони застосовуються більше з декоративною і гумористичної метою, відображають звичаї і смаки власників. А якщо вас цiкавить Виготовлення табличок, переходьте на сайт stendprint.com.ua.

Таблички на двері

Офiснi таблички на двері

На підприємствах різного роду, в установах культури і освіти, інших державних, громадських, промислових і розважальних установах дверні таблички, здебільшого, виконують одну функцію — відзначити призначення кабінету, щоб відвідувачам було легше визначитися.

Дверні таблички на кабінетах в більшості випадків повідомляють про посади людини, що знаходить за дверима, а ще про його імені, прізвища та по батькові. Теж можуть бути вказані робочі години, попередження і заборони (наприклад, попередження про відеоспостереження або заборона курити). Щоб виділити статус і оригінальність компанії, можна замовити таблички оригінального розміру, з неповторним дизайном і логотипом компанії. Крім того, кожна компанія застосовує таблички з вказанням вбиралень кімнат, нежитлових приміщень. У школах і університетах таблички більше потрібні для зазначення номерів аудиторій, хоча і там є місце з табличок з іменами професорів, викладачів і педагогів.

Таблички на двері

Вибрати таблички, виходячи з бюджету і висунутих вимог, неважко. Важливо, що не залежно від підібраного матеріалу і типу нанесення написів, таблички залишаються полегшеними, так що проблем при установці буде мінімум.