Сучасні ідеї дизайну ванної кімнати в 2023 році

Дизайну ванної кімнати потрібно приділяти стільки ж уваги, як і оформленню інших приміщень в домі. Адже, в цьому місці ми проводимо певний час кожного дня, тому важливо створити не тільки комфорт, а ще й особливу атмосферу.

Щоб реалізувати це завдання, варто ознайомитись з сучасними трендами в оформленні ванних кімнат та обрати для себе найкращий з них. Це може бути дзеркальна плитка, купити яку можна в магазині Скелко або комбінування класики та природних мотивів. Пропонуємо розібратись в цьому питанні детальніше та дізнатись про актуальні ідеї оформлення.

Сучасні ідеї дизайну ванної кімнати в 2023 році

Які стилі використовують для інтер’єру ванної в 2023 році?

Найпопулярнішим рішенням наразі є стильний мінімалізм. Такий дизайн підходить для приміщень будь-якого розміру. Проте, особливо актуальним він є для маленьких ванних кімнат. В цілому він характеризується наявністю дуже простих меблів, мінімумом декору та цікавими поєднаннями. Єдиним нюансом є скрупульозний підхід до створення оформлення.

Тому варто довірити цю справу професійному дизайнеру. Коли всі деталі продумані, можна переходити до розрахунку. Якщо для проєкту потрібна дзеркальна плитка, то можна скористатись спеціальними інструментами на сайті магазину, як от калькулятор дзеркального панно.

Сучасні ідеї дизайну ванної кімнати в 2023 році

У випадку обмеженого бюджету можна розглянути практичний скандинавський інтер’єр або цікавий стиль лофт. Інколи для оформлення обирають також індустріальний та промисловий стилі. Проте, варто враховувати, що масштабність та вражаючі фактури, що присутні цим видам оформлень, можуть створити відчуття дискомфорту. Поціновувачам незвичайних проєктів, варто звернути увагу на фьюжн і еклектику.

В обох випадках розкішним акцентом може стати дзеркальна плитка, яку пропонує український виробник Скелко. Вона може гарно поєднуватись з оздобленням в інших стилях, як того вимагає фьюжн та еклектика. Окремо слід розглянути природні мотиви. Суть такого підходу в дизайні полягає у використанні природніх відтінків та використанні живих рослин в авторських горщиках.

Сучасні ідеї дизайну ванної кімнати в 2023 році

Яких порад варто дотримуватись в процесі оформлення ванної?

Окрім вибору стилю, під час розробки дизайну ванної кімнати, потрібно також звернути увагу на інші аспекти:

  • Освітлення. Якщо приміщення компактне та має невелике вікно, можна вибрати матеріал, що візуально додасть освітлення. Це може бути вологостійка дзеркальна плитка. Крім цього, гарним рішенням стане багаторівневе освітлення.
  • Зручність. Якою б розкішною не була ідея, завжди варто пам’ятати про наявність простору для вільного пересування.
  • Розширення простору. Якщо хочеться візуально збільшити невелику площу ванної, то можна використати дзеркальну плитку від Skelko.
  • Гармонічне поєднання деталей. Використовувати елементи різних стилів варто тільки в разі вибору фьюжн дизайну. В інших випадках таке рішення є недоречним.

Крім цього, значення має якість матеріалів. Щоб обраний дизайн виправдав очікування, потрібно обирати тільки перевірених виробників матеріалів.