Оренда офісу Львів

Якщо бізнесу необхідний офіс для співробітників, склад для товарів або магазин для клієнтів, доведеться шукати нежитлову нерухомість. Розповідаємо, що необхідно врахувати під час вибору приміщення і як уникнути обману.

Види приміщень для бізнесу

Необхідно розглянути які взагалі бувають приміщення для бізнесу:

Оренда офісу львів
 • Торгові приміщення. Як вже зрозуміло з назви дані приміщення служать для ТОРГІВЛІ РІЗНИМИ товарами;
 • Приміщення офісного типу. Їх зазвичай беруть в оренду підприємці які працюють в області послуг, також в більшості випадків їх беруть в оренду виробники товарів;
 • Приміщення виробничого типу. Якщо ви все таки захотіли відкрити своє виробництво якихось товарів, то якраз для цього і береться в оренду ці приміщення;
 • Приміщення складського типу. Дуже часто їх беруть в оренду якраз виробники товарів, в більшості випадків приміщення для складу беруть в оренду представники торгівлі;
 • Приміщення громадського харчування. Такі приміщення беруть в оренду підприємці які надають послуги з годівлі людей.
 • Тепер більш детально необхідно розглянути кожен вид зазначених приміщень які застосовуються в бізнесі.

Від вдало орендованого приміщення може залежати дохід бізнесу: кав’ярні або ларьку з шаурмою важлива велика прохідність, салону краси — парковка . Комерційні приміщення з правильним розташуванням і хорошою ціною розбирають швидко — за пару тижнів, наприклад подивіться умови оренди на сайті https://optima-plaza.com.ua/7a/ .

Ми розмовляли з юристом з оренди та підприємцями, які здають в оренду комерційні приміщення. Розповідаємо, як знайти власне приміщення, на що дивитися при огляді і як скласти контракт оренди.

Оренда офісу львів

Складіть список вимог і побажань до майбутнього офісу

В даний список обов’язково повинні увійти наступні параметри:

 • бюджет (ставка оренди);
 • клас офісу;
 • розташування;
 • площа приміщення;
 • чисельність співробітників;
 • наявність парковки (бажано показати, на скільки машино-місць розраховує власник здає в оренду);
 • офіс з обробкою або ж без;
 • сфера послуг.

На що звертати власну увагу перед вибором

Перш ніж ви цілком визначитеся, вам необхідно звертати власну увагу на ряд базових факторів. Так буде дуже легко зробити остаточний вибір.

Розташування і сфера послуг

Якщо клієнти будуть приходити безпосередньо до вас, то вам потрібно розібратися як з розташуванням, так і з сферою послуг. Прохідність часто конкретно проявляється на середньому чеку.

Поруч стоять будівлі і конкуренти

Ви повинні прекрасно розуміти, хто буде або Хто повинен знаходитися поруч з вашим закладом. Плюс до всього потрібно взяти до уваги, хто ваш замовник: можливо, відмінним варіантом виявиться спальний район. А може, вам потрібен центр, щоб вашу точку відразу ж помітили. Тут все залежить від формату бізнесу, від того, як власне ви будете взаємодіяти зі споживачами.

Оцініть транспортну доступність і зручність розташування

Якщо для хорошого розвитку бізнесу важливо, щоб клієнти у великих кількостях відвідували конкретне місце (точку продажів, головний офіс), то фактор транспортної доступності стає одним з визначальних. Подивіться місця з хорошою транспортною розв’язкою або навіть в крокової доступності від потенційної аудиторії. Дайте відповідь для себе на питання: наскільки потрібно, щоб клієнти приїжджали до вас? Вони приходять до вас пішки, прибувають на міському транспорті або користуються власним автомобілем? Наскільки зручна розв’язка автомобільного транспорту там, де ви підбираєте приміщення? Як некомфортна розв’язка автомобільного транспорту проявиться на вашому бізнесі?

Сфера послуг

По суті, виступає продовженням попереднього критерію, проте в силу важливості винесений в окремий пункт. Для найрізноманітніших видів діяльності під сферою послуг розглядаються різні інфраструктурні показники. Припустимо, для магазину особливо серйозну грає роль трафік споживачів і наявність парковки або стоянки.

Для складу важливі комфортні шляхи під’їзду, і ще присутність або можливість влаштування великих розвантажувально-навантажувальних зон. Офісу потрібні точки громадського харчування, парковки та інформаційні комунікації. Будь-якому комерційному приміщенню потрібні підключені інженерні мережі.

Площа і укомплектованість

Найбільш очевидні принципи вибору. Приміщення повинно бути просторим, і ще оснащеним щоб займатися власним бізнесом. Невиконання другої умови обертається необхідністю зайвих витрат, іноді-вкрай значних.

Оренда офісу львів

Окремої згадки заслуговує можливість перепроектування. В даному плані потрібно відзначити швидко збільшується популярність офісів гнучкого формату. Схожі приміщення дають можливість перепрофілювання або зміни розташування робочих місць.

Власник здає в оренду і документи на об’єкт

Стабільне і довготривале розміщення на новому об’єкті можливо при виконанні декількох умов. Перше-надійність господаря. Тому в першу чергу аналізується репутація власника здає в оренду.

Другий умова-повний комплект правовстановлюючих документів, причому як на саму будівлю, так і на ділянку землі, на якому воно побудовано. Перевіряється відсутність обтяжень, застав, розпочатої процедури банкрутства. Окремо вивчаються розгляди в суді, в яких брав участь господар комерційного приміщення.