Які квіти для дівчини? — Квіти для жінки, подруги

Мало знайдеться жінок, які б не любили квіти. Переважна більшість представниць прекрасної статі люблять квіти і ще більше хочуть, щоб їм їх дарували. Квіти, однак, є клопіткою темою для більшості чоловіків, оскільки вони не завжди здатні вибрати правильний вид квітів для тих почуттів, які вони хочуть передати.

Проте варто оволодіти цими корисними знаннями, щоб завжди мати змогу приємно дивувати свою жінку, тому Доставка квітів Київ вам завжди допоможе.

Які квіти для жінки вибрати?

Дарувати квіти жінкам чоловіками — звичай, який склався протягом століть і продовжується донині. Букет живих квітів — це чудова ідея подарунка з будь-якого приводу — дні народження, іменини, весілля, ювілеї, вибачення, освідчення в коханні і багато інших, навіть найменш очевидних приводів! З такою давньою традицією дарувати квіти жінкам з’явилося багато неписаних правил, що стосуються цього аспекту взаємовідносин між чоловіком і жінкою. Адже червона троянда — не єдина квітка, яка існує — існує набагато більше видів і кольорів квітів! Якщо вас цікавить Доставка квітів Одеса, переходьте за посиланням, на сайті представлені дуже гарні букети.

Наш невеликий путівник «Які квіти купити жінці?», Безумовно, стане хорошим джерелом знань для будь-якого чоловіка, що стоїть перед вибором квітів для своєї дами, а також для чоловіків, які бажають подарувати букет в якості жесту дружби або для своїх мам, бабусь, сестер, тіток. Ви дізнаєтесь трохи історії, дізнаєтесь про значення різних квітів та їхні кольори, а також знайдете відповідь на питання «Чи має значення кількість квітів у букеті?».

КВІТИ ДЛЯ КОХАНОЇ ВІД КУР’ЄРА

Звичай дарувати жінкам квіти сьогодні не існує. За старих часів було прийнято посилати жінкам квіти через гінця. Букет супроводжувався запискою, в якій кавалер записував те, що хотів сказати дамі свого серця, або повідомленням про візит. Серед більш заможних людей, навпаки, було прийнято посилати нареченій букет квітів щодня до дня весілля. Спочатку квіти були білими, що означало чистоту кохання, а потім ставали все темнішими і темнішими, так що в день весілля наречена отримувала букет криваво-червоних квітів, що символізувало пристрасну любов чоловіка. Однак цей звичай не прижився і почав занепадати у міжвоєнний період.

Доставка квітів Львів дуже популярна послуга, тому якщо ви бажаете зробити гарний подарунок друзям, переходьте на сайт proflowers.ua.

КВІТИ ДЛЯ ДІВЧИНИ — СИМВОЛІКА

Коли ми хочемо подарувати комусь квіти, ми рідко замислюємося над тим, які саме квіти купити для дівчини, які квіти купити для мами, а які квіти купити для друга або колеги по роботі. Хоча це може здатися дивним в наш час, але квіти мають власну мову і кожна квітка може передати абсолютно різний меседж. У свідомості багатьох людей досі міцно закріпилася символіка квітів — зовсім інші квіти дарують як спосіб сказати спасибі, а інші, коли хочуть зізнатися в коханні. Тому варто ознайомитися зі значенням окремих квітів та їх кольорами, щоб не зробити непотрібної помилки.

ЯКІ КВІТИ ДАРУВАТИ ДІВЧИНІ — ЗНАЧЕННЯ ОБРАНИХ КВІТІВ

ТРОЯНДИ

Троянди — найпопулярніший вид квітів і саме троянди найчастіше купують чоловіки, коли не знають, які квіти подарувати коханій дівчині. Троянди мають надзвичайно багату символіку, проте, найбільше асоціюються з коханням та пристрастю. Однак, все залежить від кольору троянди, який може повністю змінити значення букета.

ТЮЛЬПАНИ

Тюльпани — квіти, які найбільше асоціюються з весною і користуються найбільшою популярністю саме в цю пору року. І не дивно, адже букет свіжих, барвистих тюльпанів виражатиме позитивні почуття.

ЛІЛІ

Лілії — квіти, які виражають чисті почуття і доброчесність. Подаровані іншій людині, вони символізують щирість намірів і побажання найкращого, а також неземну красу.

ГВОЗДИКИ

Гвоздики — квіти, які повертаються у моду і знову стають популярними. У більшості людей вони асоціюються з символом комуністичної епохи, проте мають не менш прекрасне значення. Букет гвоздик може виражати як обіцянку, так і закоханість — все залежить від їх кольору, звичайно.