Як вибрати цікавий тур по Україні

Подорож по Україні на автомобілі — чудовий спосіб змінити своє дозвілля і отримати свіжі враження.

У нас в державі знаходиться маса пам’яток природи і унікальних архітектурних ансамблів, які потрібно подивитися. Для цього не обов’язково їхати надто далеко, адже кожна область знаменита завдяки чомусь власним. Якщо ви не знаєте як самостійно побудувати маршрут так, щоб він був цікавим, з приємними видами, познайомтеся з десятьма більш поширеними маршрутами.

Як вибрати цікавий тур по Україні

Херсон — Олешківські піски — Асканія-Нова

Ця подорож автомобілем по Україні кредитає 1 день, проїхати потрібно всього 167 км. Маршрут починається з міста Херсон, в якому знаходяться залишки Херсонської фортеці (Очаківська і Північні ворота, земляні вали і т.д.). На території колишнього фортифікаційної споруди знаходиться оригінальна споруда — Свято-Катерининський собор. Поруч з нею розкинувся парк ім. Тараса Шевченка та парк Слави.

На екскурсії в Олешківські піски з ХерсON ви потрапите в саме серце пустелі і дізнаєтеся багато несподіваних фактів про тутешні місця.

Далі маршрут пролягає через Олешківські піски — «українську Сахару». Їхати близько 40 хвилин. Тривалий час Олешківські піски були поза зоною досяжності звичайних відпочиваючих через проведення військових навчань. У 2010 році відкрили державний парк Олешківські піски, і центри туризму почали проводити екскурсії по безпечному маршруту.

Після пустелі потрібно проїхати близько 2-ї години до біосферному заповіднику Асканія-Нова. Здесь можна помітити звірів (рись, буйвол, зебра, лама і т.д.) як в природній обстановці проживання, замовивши сафарі, так і в зоопарку.

Як вибрати цікавий тур по Україні

Знайомтеся з Півднем! Дивіться промо-ролик про найкрутіших туристичних визначних пам’ятках Херсонщини:

Асканія — прекрасне місце, де поговорити з тваринами можна досить близько.

Крім зоопарку і «сафарі» в Асканії-Нова є красивий дендропарк.

Ужгород — Невицьке — Мукачево — Чинадієво — Карпати

Довжина маршруту складає приблизно 80 км. В Ужгороді розташована фортеця, яка була споруджена ще в ХІ столітті. Вона належала магнатам Другетам, зараз здесь розміщується Ужгородський краєзнавчий музей. Подейкують, що в стінках зміцнення була замурована дочка графа Другета.

У село Невицьке від Ужгородського замку їхати близько 20-25 хвилин. Між селами Невицьке і Кам’яниця знаходяться руїни замку Анни з роду Другетів. Її назвали Поганий Дівою через жорстокість. Легенди свідчать, що вона недолюблювала дівчат в молодому віці і навіть приносила їх в жертву. Від замку збереглися деякі частини зміцнення і веж.
Далі маршрут йде до замку Паланок, який знаходиться в Мукачево, їхати необхідно десь годину. Він знаходиться на красивых горі вулканічного походження, з цієї причини машину доведеться залишити біля підніжжя біля дороги. Замок реконструювали, зовнішній вигляд у нього чудовий.

Після Мукачівського замку потрібно відправитися в Чинадієво (їхати 12 км) до романтическиї фортеці «Сент-Міклош». Двоповерхова кам’яна будівля з 2-ма вежами по обох боках і червоною черепицею змінило багато господарів за період свого існування. Маршрут триває уздовж річки Латориці до Карпат (15 хвилин їзди). Здесь можна отримати задоволення красивими пейзажами красивих гір і лісів, розслабитися від легендарных мегаполісів і побути наодинці з природою.

Батурин — Тростянець — Сокиринці — Качанівка

Цей маршрут по Україні в 143 км прокладено по найвідомішим домівках Чернігівської області. Батурин був гетьманською столицею Лівобережної України. Здесь розміщений палац Розумовського, дерев’яна Воскресенська церква, державний історико-культурний парк «Гетьманська столиця», цитадель Батуринської фортеці. Більшість споруд архітектори мають прекрасний стан завдяки реконструкції.

В Ічнянському районі знаходиться село Тростянець, де розміщений Дендрологічний парк з більш 60 тисячами дерев. Дендрарий був закладений ще в першій половині 30-их років дев’ятнадцятого століття Іваном Скоропадським. У Срібнянському районі розмістилося село Сокиринці, яке приваблює відпочиваючих палацом козацько-старшинського роду Галаганів. Це родинний маєток збудовано в ампір стилі. У будівлі розташовано 60 кімнат, біля нього знаходиться красивий парк з містком в стилі готика.

В Качанівку прибувають, щоб немножечколидер фаворит-парковий ансамбль, який належав свого часу Петру Румянцеву, сім’ї Тарновських, Павлу Харитоненко. Цікаво, що здесь збиралися великі діячі мистецтва: Маковський, Рєпін, Сєров, Ченстоховський та інші.

Вінниця — Тульчин — Буша

За час поїздки в 90 км можна помітити пам’ятки історії та вражаючий скельний храм. У жаркий період часу в Вінниці можна милуватися співаючими фонтанами, уявлення проходить вечорами з травня по вересень. Також в місті розміщений музей знаменитого вченого і врачи Миколи Пирогова, музей ретро-техніки, стародавня водонапірна вежа та багато красивих парків.

Хотите поринути в минуле — відвідайте музей ретро-техніки.

Ключовий пам’яткою Тульчина вважається дуже великий палац, який вражає власним розмахом. Це і зрозуміло, адже маєток належав найбагатшій людині Поділля — Станіславу Потоцькому. Будинок має два поверхи, по обох боках розміщені флігелі. Втім на даний момент від колишньої величі мало що залишилося.

Як вибрати цікавий тур по Україні

Древній скельний храм язичників в селі Буша вважається одним з дуже таємничих місць України. Раніше здесь робили різні обряди і поклонялися власним богам. На поверхні стін збереглися написи і малюнки.

Ніхто точно не знає хто власне створив древній скельний храм, вирубаний з каменю породах.

Урич — Розгірче — Бубнище

Якщо ви хотите знайти маршрути путешественників України з величними скелями і горами, цей маршрут вам очень хорошо підходить. Відстань між селищами становить 100 км. Подорож починається з села Урич, поруч з яким розмістився древній форт Тустань. За часів Київської Русі ці скелі виконували функцію пропускного пункту на кордоні Галицько-Волинського князівства.

Туристи, які хочуть немножечколидер фаворит кроманьйонців, можуть це зробити в селі Розгірче. Здесь знаходяться стародавні печери, що з’явилися ще до нашої ери. Пізніше в скельних оселях розташовувався язичніцкій монастир. Недалеко від селища Бубнище розміщені скелі Довбуша. Вони виникли на місці розлому тектонічних плит, з цієї причини вважається, що камені здесь мають особливу енергетику.

Кам’янець-Подільський — Кривче — Хотин

Даний маршрут розраховується на 1 день, доведеться проїхати всього 55 км. Одним з дуже знаменитих фортифікаційних споруд, які дійшли до нас в непоганому стані, вважається Кам’янець-Подільська фортеця. Крім неї в місті знаходиться досить багато пам’яток історії та красивих парків, з цієї причини не занудьгуєте.

Кам’янець-Подільська фортеця красива не залежно від пори року.

У п’яти кілометрах від Кам’янця-Подільського знаходиться село Кривче з унікальною печерою з назвою Кришталева. Її глибина становить близько сорока метрів, а довжина — 23 км. Але для відпочиваючих доступний електрифікована відрізок в 3 км, який зовсім безпечний.

Як вибрати цікавий тур по Україні

Печера кришталева — це десятки залів і коридорів з чарівними поверхнями стін природного походження.

Хотинська фортеця є одним з семи чудес України. Перші описи форту датуються VI століттям, втім і зараз він виглядає чудово. Відвідав це місце зрозуміти можна всю міць Київської Русі, для якої фортеця служила оборонним пунктом від турків і інших народів.

Як вибрати цікавий тур по Україні

Чернівці — Заліщики — Нирків

Цікавий автомобільний маршрут по Тернопільщині, завдяки йому вдасться побачити чудові замки і споруди архітектури. Маршрут починається з міста Чернівці, де обов’язково необхідно відвідати резиденцію митрополитів Буковини і Далмації. На даний момент будова розташована в розпорядженні Чернівецького національного університету.

Заліщики — колишній польський красивий красивый курорт, а сьогодні — районный центр Тернопільщини.

У 50 км від Чернівців знаходиться красивий невелике місто Заліщики. Саме здесь Дністер розгортається і змінює русло, внаслідок чого візуально створюється враження, що Заліщики — це круглий острівець, оточений водою. Від Заліщиків до Ниркові їхати близько 40 хвилин (30 км). Здесь розміщені руїни замку, від якого залишилися тільки дві вежі в стилі готика. Також недалеко від Ниркова знаходиться Джуринський водоспад, один з дуже легендарных рівнинних водоспадів України.

Київ — Буки — Умань

Парк в Буках побудували на місці звалища на власні кошти однієї людини.

Затребувані маршрути путешественників по Україні неможливо уявити без Києво-Печерської Лаври, Андріївського узвозу, Миколаївського костелу та інших пам’яток, розташованих в столиці. Від Києва до Буків, а якщо бути точним до ландшафтного парку, який там розміщений, їхати близько 2-ух з половиной годин. Дендрарий відомий тим, що його створив у другій половині 90-их років XX століття підприємець Іван Суслов. Раніше на цьому місці був смітник, а зараз здесь фонтани, міні-зоопарк, каплиця, великолепені газони з квітами, незвичайні дерева. До Умані їхати ще 2,5 години, але дендрологічний парк Софіївка варто цього. Здесь неймовірно чарівні ландшафти.

Як вибрати цікавий тур по Україні

У парку «Софіївка» багато водойм, які роблять парк неймовірно мальовничим.

Коростень — Новоград-Волинський — Корець

У Коростені на двох берегах річки Уж знаходиться красивий парк імені Островського. Крім природи, скульптур, беседки і містків здесь можна відвідати бункер військового комплексу, який в даний момент діє як музей. До Новоград-Волинському їхати приблизно 2 години. Здесь можна поглянути на руїни фортеці Звягель, вибудуваної за наказом Островського. З майданчика для огляду відкривається чудовий вид на все місто. З Житомирської області потрібно переїхати в Рівненську, щоб потрапити в Корець (30 хвилин). Це маленьке містечко, ледве помітний на карті, але пам’яток здесь (особливо духовних) досить багато. У місті варто відвідати Свято-Троїцький монастир, палац Горчинський, руїни Корецького замку, дерев’яну церкву святого Георгія.

Луцьк — Дубно — Клевань

Цей маршрут підійде як закоханим, так і всієї сім’ї. Подорож починається з замку Любарта, розміщеного в Луцьку. Він очень хорошо зберігся, з цієї причини подивитися є на що. не сущес твуетіднятися на В’їзну вежу замку, з неї відкривається гарний краєвид (для цього потрібно буде замовляти поїздку).

Замок Любарта, також — Луцький замок — неперевершений архітектурний пам’ятник, що зберігся до сьогоднішніх днів.

У 56 км від Луцька розташоване місто Дубно. Біля річки Іква знаходиться Дубенський замок, побудований в першій половині 90-их років п’ятнадцятого століття. Недалеко були збудовані замки сімей Острозьких і Любомирських. З Дубно в Клевань їхати трошки побільше години. У Клевані знаходиться Тунель кохання — зелений тунель в аркової формі з дерев і кущів. У наш час цей напрям користується популярністю при замовленні екскурсії вихідного дня з Києва.

Сюди часто приходять закохані, щоб зробити фото на пам’ять, адже здесь дійсно красиво не залежно від пори року.

Як вибрати цікавий тур по Україні

ТУРИ На МОРЕ: Джарилгач, Асканія нова, Олешківські піски | Південне сонце України | Аккорд-тур

Україна вражає! Туризм — найкрасивіші місця України | Автобусні тури | Подорожі Аккорд-тур

Україна вражає 2 | Подорож на захід України