Як правильно вибрати плюшевого ведмедика

Думаючи над придбанням плюшевого ведмедика у вигляді подарунка, кожен хоче вибрати найкращий варіант.

Щоб не здійснити класичних помилок і знайти модель, яка підходить для певного випадку, слід врахувати, кому власне призначається м’яка іграшка і з чого вона виконана. А вибрати мiшку можна на сайтi pandafl.com.ua/myagkie-igrushki

Подарунок дівчині

Більшість юних дівчат — це чуйні і ніжні створіння, які мають потребу у великій і сильній захисника. Власне тому практичним рішенням стане покупка повнорозмірною моделі, висотою в 1.5-2 метра. За часів розлуки, такий ведмідь буде служити нагадуємо про вашому почутті. Можливість засипати в обнімку з ведмедиком, принесе коханій дівчині затишок і спокій.

Як правильно вибрати плюшевого ведмедика

Плюшевий подарунок для мами АБО Дружині

В такому випадку, одним з дуже важливих параметрів вважається колір іграшки. Білі ведмежата виглядають дуже святково і святково, але їх дуже легко забруднити. Набагато практичніше варіантом буде високою плюшевий звір бурого, сірого або іншого немаркого кольору. Найкраще, щоб його окрас вписувався в єдиний дизайн житла — тоді Ваш презент стане ще і кращою прикрасою інтер’єру будинку.

Для дитини

Вибираючи іграшку для дитини, зупинитися краще на моделях розміром 100-120 сантиметрів. Такий Мишко важить мало, з цієї причини повністю гратися з ним зможе навіть однорічному дитя. Занадто ж великі екземпляри можуть залякати дитину, з цієї причини вони актуальніше для малюків постарше. Вибираючи забарвлення, також необхідно відмовитися від занадто брудняться відтінків, щоб догляд за плюшевим другом не доставляв турбот.

ЯКІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ

Напевно, добротність пошиття вважається найголовнішим критерієм, яким потрібно приділити велику увагу. На превеликий жаль, багато дешевих ведмедиків, добре дивляться на фото, насправді виявляються не якісними копіями, привезеними з Китаю. При цьому вони мають такі ізьянамі:

  • безформність;
  • Поганий запах;
  • Розходяться шви;
  • Линяє ворс.

Всі дані мінуси можна виявити непідготовленим оком, з цієї причини перед придбанням, досить поспішаючи вивірити якість виробу.

Як правильно вибрати плюшевого ведмедика

НАПОВНЮВАЧ

Для набивання м’якого ведмедя використовують різні матеріали: тирса, вата, поролон, синтепух і т.д. Не звертаючи уваги на синтетичне походження, прекрасним наповненням вважається холлофайбер. Даний матеріал не збивається в грудку, абсолютно гіпоалергенний і володіє великою пружністю. Мишка, набитий холлофайбером, збереже власну початкову форму навіть через роки і дуже багато циклів прання.