Найкращі шпалери для обробки стін

Розпочинаючи ремонт, кожен з нас ставить собі питання, які матеріали для обробки стін вибрати. На ринку існує багата пропозиція шпалер та барвників для поверхонь, які мають свої плюси та мінуси.

Одними з найкращих вважають флізелінові шпалери у Львові купити які можна за доступною ціною.

Флізелін ― це матеріал, який створений на основі синтетичних та натуральних волокон, а саме целюлозних та поліестерних. Він має безліч переваг, і за своїми характеристиками перевершує інші види тапет. Флізелінові шпалери у Львові надійні та довговічні, практичні та універсальні, а також чудово підходять для будь-якого інтер’єру.

Найкращі шпалери для обробки стін

Переваги флізелінових шпалер

Тапети з цього матеріалу мають чимало плюсів, чому і завдячують своєю незвичайною популярністю. Однією з головних переваг флізелінових шпалер є їх здатність “дихати”. Вони не створюють герметичної плівки на стінах, завдяки чому відбувається обмін повітря. Ця властивість дуже важлива для будинків, де “цвітуть” поверхні.

Найкращі шпалери для обробки стін

Тапети з флізеліну мають практичну особливість: вони чудово маскують нерівності стін. Перед їх клеєнням не потрібно ідеально згладжувати дефекти та тріщини, а сам процес наліплювання шпалер вимагає мінімальних часових витрат. Важливим є те, що вони не рвуться та не розтягуються і процесі монтажних робіт. Така властивість допомагає заощадити час та фінанси.

Флізелінові шпалери можна не відкривати від стін під час наступного ремонту. Вони щільно прилягають до поверхні та додатково вирівнюють її. Тому, якщо ви вирішили наклеїти нові тапети, це можна зробити безпосередньо на флізелінові.

Найкращі шпалери для обробки стін

Ще однією перевагою таких шпалер є те, що їх можна фарбувати. Не варто хвилюватися через те, що барвник пошкодить структуру виробів та зіпсує їх. Флізелінові тапети чудово піддаються фарбуванню, результат точно приємно вас здивує.

Для людей, які страждають на астму чи алергії, у домі яких є тварини та діти, ці шпалери стануть ідеальним варіантом. Вони являються екологічно чистими, а у їхньому складі немає токсичних речовин. Полотно не виділяє шкідливих сполук у повітря, тому такі шпалери можна без побоювань клеїти в дитячій та спальні.

Широке дизайнерське різноманіття це ще один плюс, який притаманний флізеліновим шпалерам. Такі вироби можна підібрати для будь-якого стилю дизайну та створити гармонійний інтер’єр. Універсальність виробів дозволяє використовувати їх практично у кожному приміщенні, від спальні до холу готелю.

Варто також згадати про те, що цей вид тапет не можна мити, у зв’язку з тим, що у складі є натуральні матеріали, які піддаються негативному впливу води. Саме тому їх не радять застосовувати на кухнях чи у ванних.

Найкращі шпалери для обробки стін

Серед усього різноманіття шпалер (існують паперові, вінілові, текстильні, склошпалери, фотошпалери) флізелінові вважають одними з найкращих, завдяки своїм винятковим властивостям. Як і будь-які інші, вони мають свої переваги та недоліки, однак плюси значно перевершують мінуси.

Найкращі шпалери для обробки стін