Якісні натяжні стелі

Коли ми вирішуємо зробити натяжні стелі в квартирі, ми в першу чергу думаємо про колір, фактурі, прикидаємо, як нова стеля впишеться в загальний інтер’єр. Після того, як обраний дизайн і є загальна концепція ремонту, ми починаємо думати, як би вибрати хороший стелю, який прослужить довго і буде залишатися таким же красивим, як спочатку.

А для цього він повинен бути якісним. Але що таке якісні натяжні стелі? Якими критеріями варто оцінити їх і як вибрати дійсно нормальний варіант? Розповімо докладніше, використовуючи досвід фахівців компанії https://1beton.in.ua/budivnytstvo/83-natyazhni-steli.html.

Якісні натяжні стелі

Що визначає якість натяжної стелі?

Перший фактор, що визначає якість, буде, звичайно, стан полотна — воно у великій мірі впливає на експлуатаційні характеристики натяжної конструкції, зовнішній вигляд вашої обробки і простоту догляду ха стелею. Полотно має бути якісним. Але це не єдина умова, яка необхідна для надійної служби вашої стелі. Що ж ще? Назвемо основне:

Якісні натяжні стелі
 • якісні та відповідні натяжному полотну комплектуючі-на них точно не варто економити, до того ж деякі виробники натяжних полотен для своєї продукції виготовляють тільки власні і відповідні своїй марці комплектуючі. Без надійних кріплень, добротних і міцних багетів неможливо зробити хороший ремонт;
 • дотримання технології установки стель-сьогодні технології зробили крок далеко вперед і тому можна використовувати самі премудрі рішення і високотехнологічні проекти. Але якість установки буде високим. Тільки якщо повністю дотримуються всі вимоги до монтажу. Тобто працювати на монтажі, особливо якщо мова йде про складне багаторівневому проекті, повинні професійні та досвідчені установники;
 • хороша організація роботи-це, скоріше, питання компанії, а не замовника. Тому що якісно організований процес монтажу безпосередньо пов’язаний не тільки з правильно виконаною роботою, але і з економією часу як фахівців, так і клієнта, який очікує не тільки хороший, але і по можливості швидкий результат ремонту.

Тепер про те, як вибрати натяжне полотно, що відповідає всім вимогам безпеки і якості.

На що варто звернути увагу при виборі полотна?

Якщо ви вже встановлювали вдома натяжні стелі і робите, наприклад, заміну, то, можливо, звертаєтеся у відому вам і перевірену компанію. До неї у вас немає питань, а значить, можна покладатися на її пропозицію. Але якщо ви встановлюєте натяжна стеля вперше і купуєте, як то кажуть, кота в мішку, то краще пам’ятати деякі рекомендації з оцінки натяжної полотна. Ось вони:

Якісні натяжні стелі
 • насамперед запитайте сертифікат якості, цей документ продавець зобов’язаний показати, сумлінний установник завжди має його під рукою, розміщує на сайті;
 • поцікавтеся складом полотна. Переважання в ньому фенолу шкідливо для здоров’я. Якісно полотно має незначний запах хімічних речовин, але він швидко випаровується. Неякісне полотно буде пахнути дуже довго, до того ж виділяти отруйний фенол;
 • якщо замовляєте глянцеве полотно, варто звернути увагу на дзеркальність. Якісні імпортні полотна мають сильний відблиск, глянець на них майже як дзеркало;
 • якщо замовляєте кольорове полотно, зверніть увагу на якість прокрасу. На полотні не повинно бути непрокрашенних або блідих смуг, плям, розмитостей і так далі;
 • дуже важлива рівномірність полотна. Подивіться його і помацайте на дотик. Якісне полотно не має потовщень, воно рівномірно по щільності, гладке.

Щоб надалі не виникло проблем з якістю полотна або інших комплектуючих, настійно рекомендуємо при оформленні замовлення укласти офіційний договір, де прописати всі нюанси роботи, марку полотна та інші моменти. Такий договір вбереже вас від поганої роботи і неякісних матеріалів або допоможе, в разі необхідності, відстояти свої права споживачів.

Як вибрати якісне полотно в залежності від виробника

Сьогодні на ринку натяжних стель представлений широкий вибір полотен від самих різних виробників. Не так давно в число виробників увійшла і Росія, проте лідерами вважаються по теперішній час три країни. Назвемо наших основних постачальників:

 • Pongs-німецька компанія, виробник натяжних стель;
 • Clipso-Французьке виробництво натяжного полотна;
 • МSD-китайські виробники якісних натяжних полотен.

Тепер про якість кожного полотна окремо.

Якість стель Pongs

Німецький бренд заслужено вважають лідером серед інших компаній з виготовлення натяжних стель. Крім того, компанія займається також і виробництвом супутніх матеріалів. Німецька якість проявляється тут у всьому, тому про бракованому полотні або комплектуючих просто не може бути мови. Якщо ви дійсно купуєте справжні стелі це марки, а не підробку, можете бути впевнені: якість чудове, адже процес виробництва знаходиться під постійним контролем на будь-якому етапі виготовлення полотна. При цьому полотна німецького виробника мають досить широку колірну гамму, відповідну всім сучасним світовим класифікаціям кольорів. А якість відповідає міжнародним стандартам.

Якщо говорити про характеристики цього полотна, то незалежно від його фактури плівки все полотно відрізняється такими якостями:

 • ширина до 3,25 м, що дозволяє проводити монтаж полотна в досить просторому приміщенні без застосування зварювання;
 • всі полотна високої якості;
 • різноманітність фактур натяжного полотна;
 • відмінне збереження полотна і термін служби до 50 років.

До мінусів німецької продукції варто віднести тільки те, що ціна товару вище, ніж у російських і китайських полотен. Однак якість того варта.

Якість Clipso

Унікальність французьких натяжних стель від Кліпсо полягає в тому, що вони, по-перше, бувають тільки тканинними а по-друге, компанія з Франції пропонує дуже широкий вибір тканинного полотна, для якого розроблені власні фірмові кріплення. Що відрізняє французьку продукцію? Назвемо основні параметри якості натяжних стель від цього бренду:

 • відмінні варіанти класичного білого кольору підійдуть для любителів стандартних натяжних стель високої якості;
 • натяжні полотна в кольорі являють собою палітру з 25 кольорів полотна. Це не дуже велика різноманітність, зате представлені всі найпопулярніші кольори і відтінки;
 • блискучі полотна — це ексклюзив цієї фірми і взагалі серед тканинних полотен. Справа в тому, що тканинне полотно в принципі завжди матове. Однак розробка нової технології дозволила французам запропонувати абсолютно новий вид полотна з найдрібнішими блискітками по основній тканині.

Якісні натяжні стелі

Фото: 1beton.in.ua.

Якість китайського полотна MSD

У деяких наших клієнтів китайське походження цих стель викликає недовіру. Насправді, за багато останніх років китайці зуміли себе часом дискредитувати низькою якістю продукції і підробками під більш відомі, найчастіше європейські бренди. Однак можна сміливо сказати, що вона — зразок високої якості продукції, і китайські натяжні стелі від MSD можна вважати досить якісними і при цьому найбільш бюджетними в порівнянні з європейськими аналогами. За що ж можна позитивно оцінити товари від цієї компанії? Назвемо основні переваги:

Якісні натяжні стелі
 • щільно досить тонке, але при цьому за форматом чи не найширше в світі. Ширина полотна досягає 5 метром і навіть трохи більше, при цьому воно, хоч і тонке, але міцне;
 • китайська продукція найрізноманітніша за кольором і досягає 200 одиниць полотен різних кольорів і відтінків;
 • Китайські полотна відрізняються екологічністю і відсутністю шкідливих речовин в складі;
 • всі полотна мають сертифікати якості;
 • компанія випускає полотна в плівці ПВХ.

Всі інші виробники, яких вам будуть пропонувати, можуть виявитися більш дешевими підробками. Так, не варто вірити обіцянкам встановити бельгійські стелі-в Бельгії сьогодні немає виробництва натяжних конструкцій. Те ж саме можна сказати і про незрозумілі бренди, які часто рекламують в Інтернеті, але неможливо знайти ніякої інформації про їх знаходження.