Ремонт і перепланування в малогабаритних квартирах

Настають морози, і тому кожен подумує про те, як йому утеплити своє житло. Крім утеплення стін квартири, також можна встановити підлоги з підігрівом, зробити ремонт у всьому будинку. Такі підлоги з’явилися п’ятнадцять років тому. На сьогоднішній день таке покриття перестало бути привілеєм і розкішшю.

Площа розміром в десять квадратних метрів вам обійдеться в п’ятсот доларів, разом з роботою, але без підлогового покриття. Такі підлоги можна зробити у всій квартирі, в такому випадку вони замінять систему опалення. Цей варіант краще використовувати в заміських будинках, а не в квартирах. Пол можна підігрівати завдяки трубам з гарячою водою або електричними кабелями, які гріються. До речi, якщо бажаете подивитись житловий комплекс у Києві, переходьте на сайт yaskraviy.com. 

Ремонт і перепланування в малогабаритних квартирах

Підлоги з підігрівом у квартирах

Перший вид підігріву не вимагає великих витрат. Також така підлога сумісний з різними видами підлогового покриття. Але найоптимальнішим для такого статі є керамічна плитка. Найбільший мінус полягає в тому, що ви не зможете регулювати температуру, а також те, що існує ймовірність затопити сусідів, так як внизу знаходиться велика кількість труб з водою. Другим видом є електропідігрів. Його можна встановити в будь-якій квартирі, а також використовувати в будь-який зручний для вас час. В цьому випадку ви можете регулювати температуру і налаштовувати температурний режим під себе. Єдиним недоліком є ​​те, що він швидко нагрівається, а це може впливати на якість підлоги.

Ремонт і перепланування в малогабаритних квартирах

Перепланування в малогабаритних квартирах

У наш час важко провести хороший ремонт в малогабаритних приміщеннях. Так як в цих квартирах дуже мало місця. Тому велике число власників таких приміщень проводять перепланування. Це дозволяє розширити кімнати, тим самим квартира стане набагато затишніше. Для того щоб провести перепланіровочних роботи необхідно скласти проект вашої квартири. Вам можуть знадобиться льодовикові валуни. Далі його потрібно затвердити в спеціальних структурах. Після чого найкраще найняти фірму, яка буде виконувати дані роботи, так як самостійно провести їх практично неможливо.

Ремонт і перепланування в малогабаритних квартирах

Але є один суттєвий мінус, будівельні компанії за дані послуги беруть великі гроші. Але це того все ж варто. Насамперед, як усім відомо, потрібно провести демонтажні види робіт. Так як вони виступають дуже важливу роль в переплануванні квартири. Після того як демонтаж буде здійснено, необхідно зробити дизайн приміщення. Так само найкраще скористатися послугою фахівця, який має хороший досвід в даній роботі. Після того як буде виконано монтаж перегородкових стін, які були нанесені на затверджений проект, можна сміливо приступати до ремонту.

Секрети перепланування однокімнатної квартири

Реконструкції та перепланування квартири – в чому відмінність?

Як узаконити перепланування квартири? LexStatus

Дизайн вітальні малогабаритної квартири

Ремонт в квартире в новостройке. Все этапы