Затірка для швів плитки в Києві. Аквілон

Укладання плитки – важливий та відповідальний етап в процесі будівництва чи ремонту. Але коли він закінчується, залишається необхідність заповнити технологічні шви. Ось саме для цього й використовуються затірки для швів, або ж, як їх називають професіонали – фуги.

Фуги виконують як естетичне, так і практичне значення. Вони не тільки створюють довершеність поверхні, що покрита плиткою, але й захищають її від проникнення під плитку вологи, бруду та пилу. Також важлива функція затірки – в разі виникнення в стіні грибка не дати йому проникнути назовні, в міжплиткові щілини.

Види затірок для плитки

Сучасна будівельна промисловість випускає велике розмаїття різних затірок для плитки. Головне, чим вони відрізняються, це склад ведучого базового компоненту. Це може бути цемент високої якості, епоксидна смола, різного роду полімери. В якості заповнювача виступає звичайний пісок, різного ступеня подрібненості.

Відповідно, всі фуги поділяються на такі групи:

  • цементно-піщані;
  • епоксидні;
  • цементно-полімерні;
  • епоксидно-цементні;
  • полімерні.

Затірки на основі цементу найбільш поширені та дешеві. Це класика будівництва. Ними легко працювати, вони досить універсальні, продаються зазвичай в вигляді сухих сумішей, які потребують розведення водою. Недолік таких затірок – вони швидко та помітно забруднюються, а мити їх важко. Крім того, такі затірки активно вбирають в себе вологу, вони нестійкі до дій побутових хімічних речовин. Найчастіше використовуються в сухих приміщеннях.

Затірка для швів плитки в Києві. Аквілон

Епоксидні та полімерні затірки значно дорожчі. Але вони, на відміну від цементних:

  • мають високу гідрофобність (не вбирають вологу);
  • стійкі до дії хімічних речовин;
  • дуже мало вигорають на сонці;
  • не дають розповсюджуватися грибкам;
  • легко коліруються спеціальними барвниками, завдяки чому мають високу дизайнерську привабливість.
Затірка для швів плитки в Києві. Аквілон

Найчастіше такі фуги продаються в вигляді вже готової пастоподібної суміші, часто двокомпонентної. Для роботи з ними потрібні значні професійні навички, вони потребують особливої акуратності при нанесенні.

Важливо! Всі фуги, а особливо епоксидні та полімерні, можна використовувати не лише для затірки швів між керамічною плиткою, а також між натуральним та штучним каменем, склом, навіть металом.

Чому варто купити затірку для швів в магазині Akvilon

На сайті нашого магазину створено окрему сторінку, де продаються найрізноманітніші затірки для швів, а також пігменти для них. Ми пропонуємо затірки таких відомих та перевірених брендів, як Anserglob, Polimin, Ceresit та інших. Ми впевнені в якості своєї продукції, бо давно і успішно працюємо на ринку України. А підібрати потрібний колір затірки вам допоможуть професійні дизайнери, консультацію яких можна отримати на сайті.