Публікації статей у scopus

Scopus (Скопус) — це початково-нейтральна база даних анотацій і цитування, яку курують незалежні експерти в предметній області. Вона надає потужні інструменти для відкриттів і аналізу вченим, бібліотекарям, майстрам з інституційних розвідок і організаціям, що фінансують.

Scopus генерує точні результати пошуку цитат і автоматично оновлює профілі дослідників, створюючи багатші зв’язки між людьми, публікаціями та установами.

Scopus — найбільша підконтрольна єдина база даних, що містить анотації та інформацію про цитованість рецензованої наукової літератури, із захованими інструментами відстеження, аналізу та візуалізації даних. У базі міститься 23700 видань від 5000 міжнародних видавців, у галузях природничих, суспільних і гуманітарних наук, техніки, медицини та мистецтва. Scopus постійно опрацьовує, збагачує і робить доступними велику кількість даних, при цьому дотримується суворих стандартів контролю якості для підтримки цілісності бази даних. Тому, якщо ви бажаете замовити публікацію Scopus, переходьте на сайт за посиланням aspirantura.com.ua.

Розробником і господарем Scopus вважається видавнича корпорація Elsevier.

Чому необхідно підібрати Scopus для публікації?

Необхідно почати з того, що Scopus — це найбільша підконтрольна єдина база даних, що містить анотації та інформацію про цитованість рецензованої наукової літератури, що рецензується, із захованими інструментами відстеження, аналізу та візуалізації даних. Незважаючи на те, що Скопус з’явився пізніше, ніж його прямий конкурент, на цей момент у Scopus зібрано набагато більше матеріалу. Станом на кінець серпня 2020 р. у Scopus індексувалося понад 24000 активних видань, що робить його найбільшою у світі базою наукової літератури. Загальна кількість записів станом на листопад 2020 р. становить понад 80 млн.

Якість даних Scopus визнана провідними університетами та дослідницькими організаціями, які користуються цією базою даних для оцінювання науково-дослідницької роботи, а ще рейтинговими агенціями THE, QS World University Rankings, Financial Times та ін. для складання світових рейтингів університетів.

Зручний і звичайний в освоєнні інтерфейс — ще одна з переваг Скопус. Тут простіше і знайти цікаву для вас роботу, і розташувати свою публікацію. Розширений пошуковик і додаткові інструменти роблять пошук даних більш глибоким і інформативним. Тим паче команда фахівців Скопус регулярно працює над поліпшенням профілів авторів і організацій. Наразі Scopus містить понад 16 млн унікальних профілів авторів, які відображають повну і точну інформацію про публікації, цитування і поточні/минулі організації вишукувачів.

Як розмістити статтю в журналах, що індексуються Scopus?

Якщо Ви ніколи не мали досвіду спільної роботи з виданнями, що індексуються в міжнародних базах, самостійно досягти необхідного результату дуже важко. Ідеальним виходом стане звернення до фахівців, які розуміють принципи наукової та видавничої діяльності на міжнародному рівні.

Ми здійснимо експертизу і дамо детальні консультації щодо доопрацювання поданих Вами статей, зробимо правильний переклад на наукову англійську, підберемо журнал, в якому вони можуть бути опубліковані, перевіримо журнал на індексацію в Scopus, оформимо Ваші статті за вимогами журналів та подамо статті до журналів, займемось супроводженням статей та організаційною роботою з редакціями журналів, доведемо статті до публікації й індексації в Scopus.