Металопластикові розсувні ситеми

Вікна ПВХ, що розсуваються, щодня стають дуже популярними серед бажаючих зробити власне житло неповторним і зручним. Показники експлуатації виходять на перше місце серед аналогів з поворотними та відкидними стулками. Їх переваги визнані господарями будинків за містом, заміських будинків та квартир у висотних висотках.

Особливості

Скління приміщень буває холодним або теплим, при цьому використовуються різні матеріали. Ці процедури відрізняються певними важливими показниками. Схожість полягає у відмінному захисті від опадів, протягів, вітру та пилу. Засклення теплого типу відрізняється дуже високим шумозахисту, герметичністю, що дає можливість тримати більшу температуру на балконі в холодну пору року. Холодне скління відрізняється легкістю та міцністю конструкцій вікна.

Система, що розсувається, має таку будову:

 • верхня, нижня та бічна рами;
 • ролик;
 • ущільнювач щітковий та гумовий;
 • відлив;
 • склопакет;
 • стулка.

Залежно від способу розсування стулок передбачається певна конструкція. Під час встановлення потрібно розрахувати, які стулки будуть глухими. Підбір матеріалу конструкції залежить від експлуатаційних умов.

Хороші якості вікон, що розсуваються

Більшість людей вже на собі випробували переваги застосування конструкцій із пластику. Тому нерідко вибирають та встановлюють профіль із пластику. Хоча необхідно виділити, що традиційні блоки, що розсуваються, є дещо важкими. З вікнами, що розсуваються, справа абсолютно інакше. Причому при цьому хороші позитивні характеристики ПВХ не губляться. Плюс до цього, вони мають інші переваги:

 • висока герметичність – відсутні шум, пил, бруд, вуличний шум;
 • невибагливість у догляді та експлуатації — стулка легко пересувається та надійно фіксується;
 • багатофункціональність — право вибору будь-яких форм та розмірів;
 • ефективний захист тепла – при додатковому утепленні балкон послужить повноцінною кімнатою;
 • економія витрат на встановлення.
Металопластикові розсувні ситеми

Чому воліють вікна, що розсуваються

 1. Вікна, що розсуваються, в установці дуже прості і застосуванні;
 2. Відкатна конструкція заощаджує зовнішнє або простір усередині під час відкривання;
 3. Його ціна досить розумна;
 4. Це великий поширений вибір у повсякденному житті;
 5. Вони часто застосовуються в комерційних, промислових та будинках призначених для проживання.

Механізм вікон, що розсуваються

За типом закриваючого механізму розрізняють два основні види конструкції — підйомно-зсувний і похило-зсувний.

Підйомно-зсувний

Під час використання виду вікон, що розсуваються, за типом механізму підйомно-зсувного, для відкриття стулки необхідно зробити слабшим притиск. Після чого віконну стулку можна зрушити убік по напрямній на всю її довжину. У процесі замикання механізм опускає стулку, при цьому спеціалізовані замкові ущільнення замикаються.

Рама вікна, що розсувається, обладнана двома напрямними, по яких і пересувається стулка. Для руху сітки москітної може монтуватися і третя напрямна для її переміщення.

Металопластикові розсувні ситеми

Похило-зсувний

Похило-зсувний вигляд вікон, що розсуваються, за типом механізму має трохи іншу конструкцію. За власними особливостями конструкції він більше схожий на традиційне вікно з металопластику. Переміщення стулок у бік виконується по двох напрямних, які встановлюються до головної рами всередині.

Сам процес відкриття починається з переміщення стулки до себе. При цьому ролики встановлюються на напрямні. Після чого стулка вільно пересувається убік. Для фіксування її у зсунутому положенні застосовується спеціалізований фіксуючий механізм. Для замикання подібного вікна активно застосовується класична фурнітура від розстібних вікон з металопластику.

Теплоізолюючі та звукопоглинаючі властивості подібного вікна фактично однакові із звичайним розстібним. Серед переваг цього механізму можна назвати можливість нахилу стулки для організації провітрювання приміщення.

Завжди у моді

З моменту виникнення систем, що розсуваються, у нас на ринку інтерес до них тільки збільшується, при цьому прекрасні робочі якості цього виду дверей і вікон досить давно підтверджені практикою. Сьогодні навіть найвідчайдушніші будівельні песимісти не будуть говорити, що ці системи не дають жити з комфортом у будинку під час зими, що важкі стулки зі склопакетами не комфортні, небезпечні та потребують постійного регулювання. І навіть найвпевненіші традиціоналісти не заперечують вигоди від застосування систем, що розсуваються. А їх чимало. Напевно, основна — це абсолютно сучасні можливості в організації житлового простору. Тепер воно не обмежене поверхнями стін кімнати, тому що за одну секунду стінка може зникнути і впустити в будинок запахи та звуки весни. Та й у положенні «Закрито» відкатна конструкція лише означає межу приміщення, але залишається прозорою, даруючи чарівний панорамний вигляд, а також — почуття простору та свободи, якого дуже не вистачає нам у перенаселених мегаполісах.

Металопластикові розсувні ситеми

Наступна перевага, на цей раз чисто фактична — ергономічність. Широкі стулки розстібного типу просто не комфортні: вони обмежують вибір планувальних рішень, розкриваються вітром, чіпляються за штори, створюють перешкоду для ходьби. Зсувне полотно позбавлене даних мінусів, тому що пересувається в площині отвору, при цьому спеціалізовані механізми забезпечують якісну фіксацію у різних положеннях.

Коли і де можливо установка?

Дуже технологічні системи підйомно-зсувних вікон знайшли активне використання для пристрою прозорої, енергоефективної системи вікон, що відкривається, для будь-якої будови, з дуже великим ступенем захищеності від зламування.

Металопластиковий профіль з енергоефективним склоблоком оберігає приміщення від опадів атмосфери, вітрового потенціалу, низької та великої температури та пилу з вулиці.

Ці умови цілком підходять для підтримки в оптимальному стані простору всередині приміщення, переводячи його з нежитлове в житлове або використовувати для інших цілей, наприклад, розведення кольорів. Тому сфери використання систем такого типу — балкони, лоджії, прибудови та криті тераси, а також торгові та офісні приміщення.

Оскільки подібне приміщення завжди знаходиться на кордоні між вулицею та житловою кімнатою, воно створює роль повітряного тамбуру між ними. При холодному виконанні ПВХ-слайдерів таким приміщенням можна буде користуватися 9 місяців на рік, а при теплому — 12 місяців.

В даному випадку монтаж пластикових вікон, що розсуваються, доповнюється пристроєм дуже якісних склопакетів і дуже високою термічною ізоляцією всіх поверхонь лоджії і балкона, в більшості випадків потрібна буде установка ТЕНОВ. Тоді вийде до мінімуму зменшити втрати тепла в навколишнє середовище з подібних приміщень, а користування ними буде дуже комфортним.

Але все-таки, не звертаючи уваги на високі переваги Пластикових вікон слайдерів, що розсуваються, їх можна ставити не завжди. Обмеження пов’язані з високою масою конструкції, тому під час використання їх на прибудові або критій терасі повинні бути влаштовані надійні основи, а при склінні балкона та лоджії не дозволяється їх винесення за периметр.

Важливо! Перед монтажем подібних конструкцій на балконі рекомендується закріпити парапетну огорожу.

ПВХ-вікна, що розсуваються, з підйомною рамою мають перевірену характеристику особливо надійних і стійких до зламів, але все-таки, їх застосування в більшості випадків вичерпується характеристиками отвору вікна, тому англійські вікна рекомендують встановлювати на кухні, в підсобках або ванній, а також на мансард. за містом.