Коробка-сюрприз з повітряними кулями — що це?

Ви хочете здивувати того, кого здивувати вже, здається, неможливо? Йому подаруйте велику коробку з повітряними кульками! Уявіть: ви вручаєте її винуватцеві торжества, він відкриває кришку і . Повітряні кулі вилітають з коробки і, яскраві і веселі, спрямовуються під стелю. А на дні коробки лежить ваш основний подарунок. Або ж просто кумедна листівка. Або в коробці одну велику кулю з гелієм, або велике червоне серце з поздоровленням імениннику, а, може бути, з освідченням у коханні.

Або там не проста прозора 3D сфера БАБЛЗ із зворушливим написом і яскравим конфетті всередині .

Можливі найрізноманітніші варіанти, однак, і це основне: ви даруєте дорогому вам людині не просто пучок куль. Ви даруєте йому значну коробку, яка виглядає досить добре! Встояти перед цим презентом у великій коробці не зможе ніхто! Кожен хотів би отримати повітряних кулях в коробці- сюрприз! Це може бути букет, фонтан, велику кулю або цифри і, зрозуміло, багато звичайних гелієвих кульок (до 30 штук в коробці)!

Які коробки бувають і скільки куль поміщається у велику коробку :

 • Велика коробка з картону з кулями, розміром 60х60х60 см. У цю коробку поміщається до 6 гелієвих кульок діаметром 30см; або до 7 фольгованих кульок, розміром 18 «; або велика фігура з фольги розміром до 35»; або велику кулю, діаметром до 60см
 • Велика коробка з картону з кулями, розміром 60х60х70 см. У цю коробку поміщається до 7 гелієвих кульок діаметром 30см; або до 8 фольгованих кульок, розміром 18 «; або велика фігура з фольги розміром до 35»; або велику кулю, діаметром до 60см
 • Велика коробка з картону з кулями, розміром 70х70х70 см. У цю коробку поміщається до 12 гелієвих кульок діаметром 30см; або до 14 фольгованих кульок, розміром 18 «; або велика фігура з фольги розміром до 40» (наприклад, одна велика цифра); або велику кулю, діаметром до 70см
 • Велика коробка з картону з кулями, розміром 70х70х100 см. У цю коробку поміщається до 16 гелієвих кульок діаметром 30см; або до 20 фольгованих кульок, розміром 18 «; або пара великих фігур з фольги розміром до 40» (наприклад, дві великі цифри); або велику кулю, діаметром до 70см
 • Величезна коробка для куль, розміром 70х70х120 см. У цю коробку поміщається до 22 звичайних гелієвих кульок; або до 25 фольгованих кульок розміром 18 «; або Фонтан з 15 куль, з великими числами і фольгованих кулями; або велику кулю, діаметром до 70 см. Більш того, в цю коробку поміщається, фактично, будь-яка композиція з нашого сайту!

Як зробити коробку для повітряних куль?

Коробка-сюрприз з повітряними кулями - що це?

Що таке коробка-сюрприз з гелевим кулькою всередині?

У питанні існує частина відповіді. Усередині коробки повинен знаходитися надувну кульку. Здається, нічого дивного: кулька і свято — близнюки брати. Це так. Однак в даний час можна самий звичайний святковий предмет перетворити на ексклюзив. А потрібно-то небагато: коробка значних розмірів і кулька-сюрприз.

Розмір коробки має велике значення. Куля в ній повинен відчувати себе вільно. Його призначення — злетіти, завдяки цьому обсяг коробки повинен неодноразово перевищувати об’єм кулі. Оформлення упаковки для подарунка залежить виключно від власної фантазії. Можна спробувати приготувати презент самостійно, але краще — покластися на фахівців. Компанія з гарною характеристикою вміє доставляти кулі на День народження і інші торжества вчасно, радісно, ​​в стильній упаковці, зі зворушливими написами. Виключно фахівці обробляють кульки по системі Hi-Float, що дає можливість їм парити під поверхнею стелі вашої житлової площі до 7 діб, нагадуючи про дуже добре проведеному вечорі.

Коробка-сюрприз з повітряними кулями - що це?

Кому що подобається

Приємні емоції чоловіків від гелевих кульок Не такі сильні, яскраві, як у жінок або дітей. Але і вони не залишаються байдужими до сюрпризу. Головне — створити настрій, вгадати з подарунком. Найбільше кульки люблять діти. Можна порадувати дороге чадо:

 • Фольгированную кульками у вигляді статуетки екзотичної тварини з прикріпленими до стрічечки квитками до зоопарку, наприклад.
 • Помістити в коробку кульку з героями улюбленого мультика, а до стрічечки закріпити квитки в театр.
 • Дитина буде в захваті, побачивши всередині прозорого кульки іграшку. Зловити кулю — особливе задоволення.
 • Подарунок на новий рік оформляють у вигляді вилітає з коробки кульки у формі барвистою їли, Діда Мороза, Снігуроньки, що обов’язково сподобається дитині.
 • Учневі початкової школи в якості подарунка на 1 вересня доречний кулька у вигляді глобуса. Першокласника здивують букви і цифри всередині прозорого кулі-презенту.
 • Майбутньому великому футболісту підійде кульку-м’яч з автографом знаменитого нападаючого, воротаря.
 • Маленькому піаністу в радість будуть ноти на кульці, які складаються в улюблену мелодію.