Які соління можна зберігати в харчових пластикових бочках

Соління є незамінною частиною нашої кухні. Так склалося історично. Спочатку вони були потрібні як спосіб збереження продуктів за умов відсутності холодильного обладнання та технологій. А також як спосіб забезпечити зимове харчування сім’ї різноманітністю та усіма макро- та мікроелементами.

Хоча цієї необхідності більше немає, самі соління вже встигли стати продуктом, що полюбився, фактично, однією зі страв національної кухні. Тому й сьогодні багато хто заготовляє на зиму помідори, огірки, капусту та інше. Природно, постало питання про місткості для подібної продукції. Раніше це були дерев’яні діжки, пізніше – скляна та керамічна тара. Всі ці варіанти застаріли й сьогодні програють такому предмету, як бочка пластикова. Це не дивно, адже дерев’яна чи скляна бочка на 50 кг сама по собі важить чимало. До того ж деревина вимагає особливого догляду (інакше розсохнеться), а скло та кераміка дуже легко б’ються. Бочки пластикові харчові не мають таких проблем. Ми розповімо, що можна готувати у даних місткостях. А купити пластикові бочки дешево в Україні завжди можна в інтернет-магазині «Терем».

Які соління можна зберігати в харчових пластикових бочках

Переваги бочок пластикових харчових на 50 кг

Власне, бочки пластикові харчові, як на 50 кг, і більше чи менше, не мають  недоліків. Для початку, вони виключно довговічні: за 50 років експлуатації виріб втратить не більше 5% міцності. Крім цього, бочки пластикові:

Які соління можна зберігати в харчових пластикових бочках
  • інертні щодо харчових продуктів, у тому числі й маринадів для засолювання;
  • вкрай легко та ефективно миються, а також дезінфікуються;
  • мають мінімальну вагу власними силами;
  • відрізняються міцністю, не бояться випадкових ударів;
  • не вимагають специфічного догляду;
  • стовідсотково стійкі до гниття та інших корозійних процесів;
  • можуть використовуватись у широкому температурному діапазоні (від -40 до +70 градусів за Цельсієм).
Які соління можна зберігати в харчових пластикових бочках

Цілісна конструкція гарантує герметичність, а зручне широке горло значно полегшує процес закладання продуктів.

Купити пластикову бочку дешево в інтернет-магазині «Терем»

У харчовій пластиковій бочці можна зберігати різні соління. Йдеться про огірки, капусту, яблука, кавуни й так далі. Підійде пластикова бочка на 50 кг й для засолювання м’яса чи риби. Одним словом – варіант цілком універсальний. До того ж місткість із пластику, яку в Україні можна купити через інтернет-магазин «Терем», обійдеться дешево. Її вартість нижча, ніж в аналогічних бочок із кераміки чи деревини.