Яка різниця між сатином, страйп сатином та твіл сатином

Навколо тільки і чутно: «Оберіть комплект постільної білизни із сатину!»
Ну то добре, оберемо. Аж потім починаєш роздивлятися полички в магазині, інтернет магазини домашнього текстилю, то там на тебе чекає сюрприз. А знаєте який? Сатин це не кінець, бо є ще:

  •  сатин страйп;
  •  твіл сатин;
  •  сатин жакард;
  •  мікросатин;
  •  полісатин.

Отакої! Таким чином покупець знову повертається з питанням: що обрати і яка в них різниця?

Не нервуйте, зараз ми у всьому розберемося і неодмінно визначимося з вибором. Розглянемо для початку найпопулярніші варіанти окремо.

Яка різниця між сатином, страйп сатином та твіл сатином

Сатин — це щільна тканина. Має блиск схожий із шовком, але матеріал не ковзький. Якісний сатин буде мати показник щільності вище за 120г/м2.
Страйп сатин — це преміум матеріал, який використовується для пошиття дорогих та вишуках речей, постільної білизні та іншого текстилю. Міцним цей матеріал робить туге сплетення ниток. Також цей матеріал часто використовується для пошиття постільної білизни в готелях. Цей матеріал зносостійкий, не електризується, простий у догляді і дуже приємний на дотик та для відпочинку. Це теж різновид сатину, тому відрізняється від первинного матеріалу тільки плетінням ниток. При особливому скручуванні створюється волокна, які мають різну структуру. Одна смужка має гладкий блискучий вигляд, інша більш матова. Розкриємо вам невеличку таємницю отримання цього блиску: чим більш цупке переплетення ниток, тим більше блиску матиме матеріал.
Перейдемо до твіл сатину. Twill сатин — це баловня на натуральна тканина, котра  виготовлена із крученої нитки подвійного переплетення, нагадує собою атласну тканину. Однак, не дивлячись на те, що тканина тонка, вона доволі щільна. Має гарні екологічні та гігієнічні показники. Якщо дивитися на різницю між твіл сатином та звичайним сатином, то відрізняються вони хіба що тільки щільністю. Бо нитки у твіл сатині розташовані трохи на більшій відстані одна від одної. Не зважаючи на це, якість twill не гірша. Тканина досить міцна, дуже приємна на дотик та вигляд і коштує нижче за класничний варіант сатину.

Тепер же, знаючи всі тонкощі плетіння цих різновидів сатину можна з легкістю зробити свій вибір серед товарів. Якщо вас влаштовує варіант класичного сатину з різноманітним забарвленням та малюнками оберіть його. Якщо хочеться чогось вишуканого, витонченого та елітного, то вибір слід зробити в сторону страйп сатину. Така постільна білизна як слід підкреслить вашу індивідуальність та надасть елегантності вашій спальній кімнаті. Цей варіант ідеально підійде на подарунок для молодят. А якщо хочеться щось менш витратне, але із сатину, то сміливо вибирайте twill сатин, ця легка і міцна тканина теж задовольнить ваші потреби.

Доглядати за будь-яким видом тканини слід так, як зазначає виробник на етикетках виробів, не нехтуйте цими вказівками. Ваш домашній текстиль буде вдячний за це і прослугує якнайдовше!

Яка різниця між сатином, страйп сатином та твіл сатином

Завжди уважно ставтеся до вибору комплекта постільної білизни, бо це дає вам гарний відпочинок. Здоровий, якісний і комфортний сон це запорука легкого дня та гарного настрою упродовж нього. Дбайте про себе та своїх близьких обираючи найкраще. Легкого вибору вам!