Чому фахівці монтують лед стрічку з використанням спеціальних профілів

Лед стрічки виготовляються з кристалами різної потужності. Від цього показника залежить спосіб їхньої фіксації на поверхнях. Більш потужні вироби потребують використання світлодіодного профілю. Він є не тільки зовнішньою оболонкою для надання естетичності, але й захищає стрічки від води, пилу, механічних пошкоджень. Розберемося із цим більш детально.

Відведення тепла від діодної нитки

Під час роботи світлодіоди випромінюють тепло. Його рівень залежить від потужності пристрою. Якщо використовуються стрічки, потужність яких не перевищує 10 Вт/м.п., достатньо гнучкої плати, здатної розсіювати тепло. Але для потужних стрічок обов’язково потрібен профіль.

Завдяки профілю для світлодіодної стрічки з розсіювачем кристали служитимуть довше. Засіб попереджає нагрівання, а значить останні довго не втрачають яскравості. А от якщо діодну нитку вчепити на скотч безпосередньо до стелі, вона перегріватиметься, втрачатиме яскравість, навіть перегорить.

Ізоляція від зовнішнього середовища

Короб з кришкою гарантує діодній стрічці надійний захист. На ній не накопичується пил. Їй не завдає шкоди вологе повітря. Головне, щоб модель мала індекс захисту відповідний до умов використання матеріалів. Якщо конструкція буде встановлена у ванній, на кухні в області робочої зони, профіль вбереже підсвітку від потрапляння рідини, гарячої олії.

Приховані дроти з діодами не бояться будь-яких механічних пошкоджень. Особливо важливо це при розташуванні конструкцій у незручних місцях, при проживанні разом з вами маленьких дітей, тварин.

Чому фахівці монтують лед стрічку з використанням спеціальних профілів

Світлодіодне освітлення легко облаштувати на вулиці. Правильно обраний профіль захистить джерело світла від льоду, вітру, опадів, що здатні негативно вплинути на цілісність стрічки, її функціональність. Тому профіль для лед підсвітки в умовах вулиці потрібно використовувати обов’язково.

Створення різноманітних візуальних ефектів

Профілі комплектуються екранами різних видів. Вони надають освітленню необхідні характеристики:

  • Матові й напівпрозорі поглинають певну кількість світла, пом’якшуючи його. Зазвичай, показник поглинання сягає 40-70%. Додатково відбувається зниження ефекту пікселізації. Тобто при їхньому використанні зникає дискомфорт, не втомлюються очі.
  • Кольорові варіанти надають світлу певний відтінок. Такі рішення можна зустріти нечасто, оскільки у продажу є стрічки, які й без того світять різними кольорами. Пристрої з наявністю контролера забезпечують певну послідовність зміни забарвлень.
  • Моделі, оснащені лінзою, що фокусується, застосовуються за потреби створення концентрованого променя, акцентування на певному об’єкті.

Вибираючи алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки, треба враховувати мету, з якою робиться підсвічування. Його можна використовувати для створення повноцінного елемента освітлення чи декору. Так щоб висвітлити магазинну вітрину, варто взяти профіль із прозорим розсіювачем. Щоб підсвітити плінтус, краще використати матовий варіант.

Чому фахівці монтують лед стрічку з використанням спеціальних профілів

Естетичний бік виробів

Світлодіодне підсвічування можна вписати практично у всі інтер’єри приміщень, вуличні ландшафти. З урахуванням майбутнього місця монтажу, потрібно купити накладний led профіль або врізний, кутовий, круглий.

Чому фахівці монтують лед стрічку з використанням спеціальних профілів

Представлений у продажу на сайті Ledstorm.ua асортимент пристосувань дозволяє стильно освітити практично будь-які елементи інтер’єру, прибудинкові території. Тут можна ознайомитися з характеристиками кожного варіанта, підібрати повний комплект товарів до створення освітлення. За потреби, консультанти магазину нададуть необхідну інформацію.