Как выбрать хорошего агента по недвижимости?

Чим займаються агенти з нерухомості? Які якості та навички повинні характеризувати професіонала в галузі? Як вибрати хорошого агента з нерухомості?

Как выбрать хорошего агента по недвижимости?

Як вибрати хорошого агента з нерухомості?

Агенти з нерухомості-це фахівці, чия діяльність, зокрема, полягає у сприянні оренді, а також ефективним угодам купівлі-продажу нерухомості. Однак дослідження показують, що вони виступають посередниками лише в 25% всіх угод, що укладаються на ринку. У чому причина такої закономірності? В першу чергу це пов’язано з недовірою клієнтів до агентів з нерухомості. Друга причина-складність перевірки людини, яка чесно і надійно виконає доручене завдання. Третя причина-це, звичайно, комісія. А якщо ви хочете вигідно купити нерухомість, рекомендуємо відвідати сайт https://nedvizhkabot.com.ua/. На сайті можна підключити телеграм бот, і ви завжди будете отримувати актуальну інформацію.

Хто такий агент з нерухомості?

Хороший агент з нерухомості повинен мати ступінь в області, пов’язаної з даною галуззю, наприклад, в будівництві, економіці, праві, маркетингу, соціології або іміджевої комунікації. Післядипломна освіта в галузі управління нерухомістю або курси для ріелторів також доводять, що агент добре підготовлений до професії. Сфера діяльності останнього зазвичай зосереджена на практичній стороні професії агента з нерухомості, тому придбані таким чином компетенції позитивно свідчать про людину, тим більше що конкуренція в брокерській діяльності значна. Варто також знати, що зниження колишніх обмежувальних умов, яким повинен був відповідати кожен агент, щоб працювати за професією, призвело до насичення ринку також непрофесійними агентами. Відсутність знань і досвіду роботи в галузі робить вибір такої людини не найкращою ідеєю. Тому початку пошуку хорошого агента з нерухомості має передувати ретельне ознайомлення з його / її компетенцією. Варто знати, що це не тільки можливість розміщувати оголошення на порталах нерухомості і представляти квартири клієнтам. Хороший агент з нерухомості володіє знанням ринку, що окупається задоволенням контрагентів після успішної угоди з купівлі або продажу нерухомості. Чим же займаються агенти з нерухомості? Простіше кажучи:

  • вони виступають в якості посередників в угодах з нерухомістю на ринку, включаючи пошук пропозицій, відповідних очікуванням клієнтів, а також пошук покупців або орендарів приміщень клієнтів,
  • ПОСЕРЕДНИЦТВО В можливих переговорах про ціну,
  • підготувати індивідуальні пропозиції для клієнтів,
  • завантажувати фотографії хорошої якості,
  • підготовка нерухомості до продажу, включаючи послуги з постановки будинку,
  • стежити за істотою угоди з точки зору перевірки правильності і повноти документації та юридичного статусу нерухомості,
  • надавати консультаційні послуги в області всіх формальностей, пов’язаних з угодою, і способів їх оформлення, технічного стану нерухомості і витрат на її утримання, а також доступних фінансових і кредитних рішень,
  • організовувати покази, зустрічі з клієнтами, потенційно зацікавленими в нерухомості, а також візити до нотаріуса.
Как выбрать хорошего агента по недвижимости?

Ефективне виконання всіх цих обов’язків, включаючи курирування всієї угоди, було б неможливо, якби не постійний моніторинг поточних тенденцій на ринку нерухомості і постійне розширення бази пропозицій обслуговуваних клієнтів.

Ефективний агент з нерухомості-обов’язкові якості!

Список навичок і компетенцій хорошого агента з нерухомості, хоча і досить довгий і вимогливий, — це не все, чим повинен володіти відповідна людина. Звичайно, це робота тільки для тих, хто поєднує прямі професійні навички з необхідними знаннями з інших областей: юриспруденції, економіки або маркетингу. Крім того, їм часто доводиться підлаштовуватися під клієнта, використовуючи гнучкий графік роботи, включаючи вечірні та вихідні дні. Зазвичай в такі години працюють фрілансери, але буває, що співробітники агентств теж працюють в нестандартні години.

Как выбрать хорошего агента по недвижимости?

Крім професійного досвіду, ще однією сферою, на яку варто звернути увагу, є риси характеру агента з нерухомості. Перше враження також є вирішальним при виборі ріелтора, тому комунікабельність, відкритість до проблем клієнта, вміння слухати і позитивне ставлення до роботи є основними визначальними факторами. Рівень професіоналізму співрозмовника легко перевірити вже під час першої розмови. Як це зробити? Досить проаналізувати розмову і зробити відповідні висновки. Залученість, вміння уважно слухати, а також здатність запропонувати форму співпраці, його обсяг і характер, як правило, свідчать про хороший вибір агента з нерухомості.

Чесність і, якщо необхідно, критичне ставлення до клієнта також можуть служити доказом професіоналізму. Особливо коли з’ясовується, що необхідно розповісти клієнту неприємну правду про низьку привабливість нерухомості, переконати продавця знизити ціну або переставити квартиру. Уміння ефективно переконувати підвищує шанси на швидке укладення угоди, що, врешті-решт, є основною метою використання послуг агента з нерухомості.

Як знайти хорошого агента з нерухомості?

При пошуку відповідного агента з нерухомості краще не приймати рішення поспішно. Ефективне ведення угод з нерухомістю — доля не всіх агентів, тому настійно рекомендується прийняти добре продумане рішення. Які питання визначають професіоналізм в галузі? По-перше, думки в Інтернеті, а точніше співвідношення негативних і позитивних думок-повторення аргументів часто вказує на труднощі, які найчастіше виникають під час співпраці. Це не позбавлено значення в зв’язку з тим, що ймовірність змін в цьому відношенні мізерно мала.

Також важлива сильна ринкова позиція всього агентства. Надійний бренд, незважаючи на видимість, не обов’язково повинен стосуватися тільки великих організацій, тим більше що і на місцевих ринках є надійні агенти з нерухомості, яким варто дати шанс. Найвища якість послуг має бути пріоритетом кожного цінного агента з нерухомості. Що ж це означає за сьогоднішніми мірками? З формальної точки зору, ліцензія від польської Федерації ринку нерухомості, і хоча з 2014 року вона не є вимогою професії, велика кількість агентів прагне її отримати. Володіння цим документом є своєрідним підтвердженням кваліфікації, освіти в сфері нерухомості і знання галузі.