Системи охорони та безпеки — обираємо зважено

Створити надійний захист квартир, приватних будинків та бізнес об’єктів допомагають охоронні системи. Під цією назвою криється комбінація засобів та програмного забезпечення, створених задля  підвищення безпеки об’єкта. Охоронні системи різних брендів відрізняються функціональністю, проте склад здебільшого ідентичний: централь, детектори, відеокамери, звуковий оповіщувач (сигналізація), ретранслятори сигналу.

Централь — мозок охоронної системи

Централь — це основа охоронної системи, котра виконує всі функції, а саме:

  • постановка на охорону та зняття з охорони;
  • під’єднання зі встановленими пристроями;
  • активація сигналізації;
  • виклик співробітників охоронної фірми.

Більшість сучасних різновидів централей має сенсорну панель, через яку дуже зручно вводити всі команди.

Системи охорони та безпеки — обираємо зважено

Найвідомішим виробником централей на вітчизняному ринку є бренд Ajax. Централі від цього бренду вирізняються стильним дизайном та технологічністю.

Однією з найвідоміших централей є Hub 2, котра керує всіма пристроями охоронної системи. Зокрема, централь надсилає сигнал про відкриття дверей, розбите вікно, загрозу пожежі чи затоплення. Якщо в будинок проникнуть злодії, централь надішле фотографії облич, а також сигнали з датчиків руху MotionCam. На наступному етапі централь викличе патруль від охоронної фірми.

Hub 2 керує датчиками руху MotionCam і MotionCam Outdoor. Коли в приміщенні виявляється рух, централь оцінює все, що відбувається, лише при наявності небезпеки централь надсилає тривожний сигнал.

Централь завжди перебуває на зв’язку — це забезпечується за рахунок дротового під’єднання та стільникових мереж. Це важливо для збереження доступу до зв’язку в критичних ситуаціях.

Можливість під’єднання тривожних датчиків

Сучасні охоронні системи підтримують масштабування, тобто, ви зможете під’єднувати додаткові датчики за необхідності. Обов’язково на початку користування безпековою системою слід встановити детектори відкриття. Такі сенсори складаються з магніту та геркона. Магніт фіксується на дверях чи вікні, а геркон — на дверній чи віконній рамі. Коли двері чи вікно відкриваються, ланцюг розмикається, після чого надсилається тривожний сигнал.

Детектори руху надійно захищають об’єкт, створюючи невидиму зону, в яку не можна потрапити непоміченим.

Системи охорони та безпеки — обираємо зважено

Відеокамери встановлюються для стеження за важливими зонами приміщень, віддаленими будівлями, а також входами. Відеокамери будуть актуальними, якщо потрібно встановити контроль за тим, що відбувається в житлі чи на об’єкті, за відсутності господарів, менеджерів. Також відеокамери актуальні для контролю ділянки в нічний період.

Консультанти магазину Comtrad допоможуть обрати централь, а також необхідні датчики, ретранслятори сигналу. необхідні саме на вашому об’єкті.