3 основні різновиди насосів та великий асортимент якicноi сантехнiки на сайтi «Krany-Moyki»

Більшість з нас вже настільки звикли до всіх благ цивілізації, що відпочинок на дачі без систем комунікації здається чимось жахливим. Але, тим не менш, це не зупиняє людей від купівлі своєї ділянки, адже зараз не виникне жодної проблеми, щоб провести до будинку все необхідне та зробити його придатним для життя.

В першу чергу, звісно ж, мова йде про воду, яка є невід’ємною частиною нашого життя, тому існування без неї просто неможливе. Не всі ділянки мають проведену систему комунікації, тобто водопроводу, що викликає деякі проблеми у власників.

В такому випадку необхідно обзавестися таким приладом як насос. Саме він дозволяє перекачувати воду з колодязя чи свердловини до її проведення в будинок. Але, слід знати, що таких насосів зараз дуже багато, адже вони призначаються не тільки для води.

Є багато випадків, коли може знадобитися відкачування рідини з якихось ділянок, для зрошення посівів, видалення бруду та інших операцій, які частіше за все стосуються саме приватних будинків.

Тому, якщо Ви вирішили обзавестися таким, саме час дізнатись, які ж бувають насоси та для яких цілей.

3 основні різновиди насосів

  • Виділяють поверховий, який, як зрозуміло з назви, розміщують безпосередньо на поверхні води. Цей варіант можна використовувати зі свердловинами чи колодязями, але якщо їх глибина не перевищує більше 8 метрів. Їх використовують для перекачки чистої рідини, або яка має незначне забруднення. Такий різновид поділяється на відцентровий, який має високі показники, та вихровий, який володіє невеликими розмірами та простий у використанні.

  • Також є погружний насос. Він в свою чергу також ділиться на декілька підвидів. Саме його можна занурювати в воду на велику глибину без ризику зламати. Саме вони використовуються як для побутових, так й для технічних цілей. В свою чергу він може бути також вихревим, відцентровим, вібраційним та шнековим.

  • До таких насосів можна віднести каналізаційні чи фікальні. Як зрозуміло з назви, вони призначаються для видалення брудної води з різних ділянок, чи видалення безпосередньо відходів з каналізації. Вони також бувають поверховими та погружними, все залежить від способу монтажу такого приладу.

Це основні різновиди, які частіше за все використовують в місцях з відсутньою водою чи іншими системами. Й звісно, все залежить від якості приладу, котрий повинен працювати як годинник, щоб у Вас постійно було все необхідне для життя. Саме тому магазин сантехніки «Krany-Moyki» пропонує своїм клієнтам величезний вибір різних насосів та іншої сантехніки від перевірених виробників з світовим ім’ям. І ви анітрохи не пожалкуєте про свій вибір, довірившись надійному постачальнику.