Коробка-сюрприз з повітряними кулями

У будь-якої людини в житті є річниці, які хочеться обов’язково підкреслити одночасно з друзями, колегами, в тісному колі сім’ї або наодинці з коханою.

Як створити приємний настрій в даному варіанті, ніж вразити гостей? Легко вирішить цю проблему доставка куль в коробці-сюрприз.

Коробка-сюрприз з повітряними кулями

Що таке коробка-сюрприз з гелевим кулькою всередині?

У питанні існує частина відповіді. Усередині коробки повинен знаходитися надувну кульку. Здається, нічого дивного: кулька і свято — близнюки брати. Це так. Однак в даний час можна самий звичайний святковий предмет перетворити на ексклюзив. А потрібно-то небагато: коробка значних розмірів і кулька-сюрприз. А купити фольговані кулі можна на сайті https://donshar.com.ua/c11-korobki-syurpriz-dlya-sharov

Розмір коробки має велике значення. Куля в ній повинен відчувати себе вільно. Його призначення — злетіти, завдяки цьому обсяг коробки повинен неодноразово перевищувати об’єм кулі. Оформлення упаковки для подарунка залежить виключно від власної фантазії. Можна спробувати приготувати презент самостійно, але краще — покластися на фахівців. Компанія з гарною характеристикою вміє доставляти кулі на День народження і інші торжества вчасно, радісно, ​​в стильній упаковці, зі зворушливими написами. Виключно фахівці обробляють кульки по системі Hi-Float, що дає можливість їм парити під поверхнею стелі вашої житлової площі до 7 діб, нагадуючи про дуже добре проведеному вечорі.

Коробка-сюрприз з повітряними кулями

Кому що подобається

Приємні емоції чоловіків від гелевих кульок Не такі сильні, яскраві, як у жінок або дітей. Але і вони не залишаються байдужими до сюрпризу. Головне — створити настрій, вгадати з подарунком. Найбільше кульки люблять діти. Можна порадувати дороге чадо:

 • Фольгированную кульками у вигляді статуетки екзотичної тварини з прикріпленими до стрічечки квитками до зоопарку, наприклад.
 • Помістити в коробку кульку з героями улюбленого мультика, а до стрічечки закріпити квитки в театр.
 • Дитина буде в захваті, побачивши всередині прозорого кульки іграшку. Зловити кулю — особливе задоволення.
 • Подарунок на новий рік оформляють у вигляді вилітає з коробки кульки у формі барвистою їли, Діда Мороза, Снігуроньки, що обов’язково сподобається дитині.
 • Учневі початкової школи в якості подарунка на 1 вересня доречний кулька у вигляді глобуса. Першокласника здивують букви і цифри всередині прозорого кулі-презенту.
 • Майбутньому великому футболісту підійде кульку-м’яч з автографом знаменитого нападаючого, воротаря.
 • Маленькому піаністу в радість будуть ноти на кульці, які складаються в улюблену мелодію.

Кулі можуть бути різних форм, кольорів, латексні, фольговані, з написами або ж без. Цей презент не залишить байдужою кожну жінку. Сюрпризом може стати:

 • Куля в коробці з портретом коханої і Помолвочное колечком, прикріпленим до стрічечки. Презент-пропозиція можна приурочити до Дня Святого Валентина, знаменній даті першої зустрічі, дня народження. Шарик як правило має форму серця із зворушливим написом.
 • Куля з квитками в Париж на уїк-енд повинен вилітати з коробки з видами Франції, на ньому самому можна помістити фото Ейфелевої вежі.
 • Кулька з путівкою на відпочинок просто зобов’язаний бути розписаним в морській стилістиці.
 • Сюрприз на Новий рік може бути з’єднаний з кулькою-символом року, всередині — різдвяне пророкування. В коробку можна покласти кілька кульок-маляток, які не літають, але роблять святкову атмосферу, нагадуючи іграшки до нового року.
 • Хелловін здивує презентом у формі кульки з ріжками чортика в коробці траурних відтінків.
 • На восьме Березня в величезну коробку класично поміщають духи (якщо вам знаком улюблений аромат дружини, подруги, дочки, сестри), чудовий букет весняних квітів, поєднаний з гелевим кулькою стрічкою або діодовой гірляндою (але місця повинно бути достатньо і для букета, і для кульки , і для духів).
 • День народження можна підкреслити кулькою в формі торта. Презент нехай «ховається» на дні коробки.
 • А чим здивувати чоловіка? Є виграшний варіант. Однак для цього необхідний особливий привід. Здивуйте його кулькою з УЗД-фотографією вашої майбутньої дитини, на якій зрозумілий її стать.